Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1737
Marek
Host

Zuzko vzala jste mi vítr z plachet, protože i já dnes přispívám naposledy.
Juraji samozřejmě máte pravdu, ale je to jen vaše pravda a nikoho jiného to nezajímá. Ale za tu krátkou chvíli co jsem vás poznal vím jedno, že je to vaše myšlení co vám nedovolí být tím člověkem, kterým chcete být. Možná se uživíte jako finanční poradce, ale nikdy z vás nebude velký podnikatel.
Juraji řeknu to jinak, já jsem byl jako vy, obhajoval jsem stále jak se to má dělat a vymýšlel špatné na všem co byl uděláno. Mělo to jeden problém, už mi nezbyl čas na vydělávání peněz. A vy si myslíte, že 15% daň. úleva je veškerý můj zisk, proč si myslíte, že já tam nemám zisk při nárůstu podílových jednotek?
Investuji přes pojišťovnu, protože to vyžaduje zákon pokud chci uplatňovat úlevu. Kdyby bylo možno uplatňovat úlevu na investici do akcií, uplatňoval bych ji tam.
Vy mě opravdu podceňujete, když předpokládáte, že si neumím spočítat, že když nákup pdoílového fondu je např 3,5% popl. a za roční správu 2% tak abych měl zisk 5 % musí podílové jednotky narůst o 10,5 % .
Jen si prosím vás přestaňte myslel , že vše funguje dobře a správně jen u Vás a ostatní to mají špatně.
A to co píšete dále je docela k smíchu, že jste sjednal klientce ŽP a není provizně zatíženo a přesto jste si vydělal, tak to máte perpetum mobile na finance. Něco jako Edbusy ti také byli přes finance nejlepší.
Prosím vás nevím kde jste byl na tom, že všichni ruší smlouvy po 6ti letech, říkáte to s takovou přesvědčivostí jako kdyby to byl zákon :-)))
A to co píšete v posledním odstavci, že jste vydělal více než přes MLM, jen dokazuje, že nechápete MLM. Pravděpodobně jste nikdy nikoho nezaregistroval a zkrátka jej nepochopil. Možná jste vydělal teď, ale z dlouhodobého hlediska….
A bohužel být chytrý neznamená být úspěšný, vy možná chytrý a vzdělaný jste, ale bohužel je vám to k ničemu.
Tak přeji hodně štěstí s vaším promyšleným plánem.