Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1727
Juraj
Host

Další klientka zrušila kombinaci, opravdu se to ruší velice jednoduše. Klientka si myslela, že za 2 roky si částku z IŽP vybere a pojistné sníží na minimum, když jsem ji vysvětlil co znamenají počáteční jednotky a co bude znamenat snížení pojistného na minimum – delší kompenzování počáteční ztráty. Když jsem ji vysvětlil, že investuje do dynamické strategie, což nechápala, protože její investiční profil je jednoznačně konzervativní, tak okamžitě smlouvy zrušila. To nebudu psát o tom, jak si kdysi uzavřela st.sp. na
5 000 000,- a dnes po ní chce stavební spořitelna pravidelné vklady, přitom jí v ZFP říkali, že nic platit nemusí. Ani na ten úvěr nedosáhne, a to má daleko vyšší příjmy, než-li v době, kdy si smlouvu uzavírala.

U dalšího klienta jsem viděl uzavřeny ING Investory, všechno uzavřené na tisícové pojistné a na jednu strategii, která je navíc nejdražší – české akcie. Manažerský poplatek kolem 4%.

Zuzanko, to je ta Vaše odbornost, napište nám, jak to děláte vy? Ať se zde zasmějeme. Jste ostudou finančního trhu. Pak se divíte, že Vás nikdo nebere vážně. Pomáháte lidem? Až potkám Vaše klienty, tak pochopíte, že Vaše pomáhání Vám omlátí o hlavu.