Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1719
Marek
Host

Juraji, vy jste Jardova pravá ruka?
A za koho vlastně kopete? Tipuji Partners…
Mě přijdete docela omezený ve svém myšlení když pořád napadáte nabídku konkurenční společnosti. Zkuste si zajít do autosalonu Mercedes a vyptávat se jestli si myslí, že Mercedes je nejlepší, že vy jste oproti nim borec protože kdybyste chtěl tak prodáváte Dacie. Poplácají vás jistě po rameni a řeknou, že jste borec. haha
A když jsou programy o kterých píšete špatné (stavební spoření, penzijní přip., životní programy) Co nabízíte vy? Který PF je podle vás nejlepší? Nebo jste jeden z té pokrokové společnosti Ertrag?
Juraji připadáte mi jako někteří moji (bývalí) kamarádi ti také věděli a vlastně ví všechno akorát nic neudělali kromě toho, že vedli chytré řeči,
A i kdybych, jak říkáte četl, prohlédl ap. Myslíte si, že půjdu dělat k nějaké trapné konkurenci jako je Partners, OVB, AWD , Fincentrum ap. ? Jste normální!?!
Nedávno jsem potkal lidi – nováčky z Partners a byly docela překvapeni jak funguje výplata provizí, že oni ze své práce ještě neviděli ani korunu.
Vy asi nevíte kolik peněz kromě standardních provizí dostávám jako bonusy pro sebe a pro kancelář.
Na co jste vlastně naštvaný? Že vám někdo ze ZFP zrušil klientovu smlouvu a vy jste měl storno? Já lidí, z OVB a ap. společností, kteří mým klientům zrušili smlouvy snad ani nespočítám. A to se nebavím o tom, jakých lží a výmyslů k tomu použili.
Vůbec mi uniká co je vaším cílem?

Možná byste měl popřemýšlet sám nad sebou a spíš než dokola opakovat něco co se vás netýká a co nemůžete změnit začít něco dělat a pracovat na sobě na svých cílech ať je z vás úspěšný člověk a máte nějaký přínos pro společnost.