Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1713
Juraj
Host

Milá Zuzanko a Marku, je vidět, že opravdu nečtete a nemáte žádný přehled o tom co se děje. Doporučuji se zaregistrovat na stránkách poradci sobě a pokuste se tam obhajovat ZFP, dostanete takový kartáč, že si to za rámeček nedáte. Možná právě tam pochopíte o čem je poradenská činnost. Tam máte možnost se bavit s odborníky s dlouhou praxi.

Která konkurence přešla do ZFP? ZFP, že platí dobře? Mám Vám zde ukázat, jaké jsou provize u konkurence? Mám Vám ukázat, jakým způsobem dělá konkurence servis? Mam zde udělat zpětnou vazbu toho, co ZFP dělala? Proboha jste opravdu tak neinformovaní?

Můj kolega nic neudělal, odešel kvůli tomu, že chtěl dělat opravdové poradenství a už nechtěl kopat za značku, které se nedá věřit. ZFP ho nechtěla pustit a vyhrožovala 1000 000,- pokutou a podotýkám, nebyl jediný. Bohužel ZFP smluvními podmínkami drží každého a to i toho, kdo je na 1pozici. Jaký máte názor na zavazující smlouvu?

Asi ani netušíte, kolik lidí odešlo. Pozastavení provize, vyhrožování bylo na denním pořádku. U storen chtěli více, než samotní poradci dostali – to je porušování zákona.

Jaroslav by Vám měl poslat některé vydání zrcadla, ale Vy si to zase přeberete podle svého.

Co se týče důchodové reformy, tak podle toho co jste napsal, dokazujete svoji neinformovanost a necháte se ovlivňovat firmou, která se na důchodovou reformu vyloženě třepe a zneužívá důchodovou reformu jako lákadlo. Jestli potkáte mého klienta, poletíte hlavou ze schodů a to si nedělám srandu.
Podporujte nesmysl a vydělejte si na důchodové reformě, pokud budete mít oprávnění, protože PPZ Vám stačit nebude. Vy to budete svým klientům vysvětlovat. Dá se to dělat daleko lépe, přitom nemusíte podporovat takový nesmysl jako je důchodová reforma a můžete na tom vydělat i mnohem více, ale Vy asi rádi posloucháte naše nejvyšší a necháte se uspokojit pozitivní kampaní.

Když si vezmeme výroční zprávy, tak je právě evidentní, že společnost oslabuje, stačí se podívat, kde se penízky nahonily. Navíc výroční zprávy dokazují i to, že kombinace není využívaná tak, jak se tvrdilo. Chcete snad, abych Vám zde ten důkaz předvedl???

Marku, nevíte ani 1% toho co vím já a proto Vaše příspěvky jsou přinejmenším zábavné. Z koho si lidé dělají srandu je právě ZFP.

Sjednáváte ještě IŽP na investice, nebo už to směřujete do nemovitosti – Slovensko?
Co budete bouchat teď, když PF budou zregulované a provize bude max. kolem 870,- pro Vás tak 400,- ?
Pořád si firma myslí, že je PF Aegon nejlepší?
St.sp. už taky moc nejede, že?
Co produkty na důchod (IŽP), ještě frčí?

Ta vaše odbornost je k smíchu.