Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1689
Juraj
Host

Je ZFP podvod?

Samotná společnost tvrdí, že ne a hájí se na svých stránkách zde http://www.zfpa.cz/o-spolecnosti/zfp-a-podvod/

Problém je ten, že samotná společnost podává argumenty, které nevyvrací podvody. Argumenty jsou směšné a bohužel společnost se nikdy oficiálně nevyjádřila k podvodům, které se vyskytly především na Slovensku (důchodová reforma). Firma jako taková podvod není, to snad ani nejde. Jde o vnitřní problematiku firmy. Kdo zná časovou historii firmy a lidi, kteří tam pracovali, tak ví, že ZFP od počátku špatná nebyla, ale finanční trh se neustále zdokonaloval a především vedení ZFP svým postojem a svojí nenažraností učinila kroky, které zanechaly za sebou pohromu i lidské oběti o kterých se na internetu taky můžete dočíst.
Nebudu zde psát o podvodech o nichž se píše, to nechám bývalým manažerům a ředitelům této společnosti, ale dovolte se vyjádřit k argumentům, které tato společnost uvedla na svých stránkách.

Zfp: Copak by mohla společnost tak dlouho existovat, kdyby prováděla podvody?
Pravda: Proč ne? Jsou společnosti s delší historii a jsou známe svými podvody. Historie není vizitka kvality. Navíc nikdo netvrdí, že ZFP prováděla podvody již od počátku založení.

ZFP: ZFP akademie má navíc zastoupení i na Slovensku a to je dalším důkazem, že v této společnosti nejsou dovoleny žádné podvody.
Pravda: Velmi zábavný argument, právě na Slovensku byly zaznamenané největší podvody soudem řešené a ne jenom soudem.

ZFP: ZFP akademie spolupracuje s významnými institucemi jako jsou ČSOB, KB, Česká spořitelna, Allianz, atd., které by žádné podvody nedovolily.

Pravda: ZFP je zapsaná pod ČNB jako pojišťovací agent. Finančním institucím je úplně jedno jestli ZFP má na krku nekalé praktiky, jde o obchod . Finanční instituce nehlídají své externí sítě, od toho by měla být ČNB. ZFP svým tvrzením poškozuje dobré jméno pojišťoven, které s tím nemají co dočinění. V ČR zaniklo už mnoho pochybných společností, které dělaly pro významné finanční instituce. Může pro ně dělat kdokoliv, jakákoliv firma a nikdo se jich nebude ptát jaké mají úmysly, nebo jakým způsobem vykonávají svojí činnost a vůbec je nezajímá jestli dodržují zákony.
Dále společnost tvrdí, že negativní komentáře píší pouze ti, kteří na semináři nebyli. Pravda je ta, že negativní příspěvky píši samotní klienti a dokonce samotní manažeři a ředitelé z této společnosti.

Dále Vám společnost dala možnost se zeptat přímo zakladatele společnosti, bohužel pokud jste se zeptali na podvody, byli by jste smazání. Takže se zanechaly pouze dotazy pozitivního charakteru.

Až společnost veřejně vyvrátí podvody o kterých se veřejně debatuje na internetu a vyvrátí i pádné důkazy, veřejně se omluvím za tento komentář. Ale nic takového nečekám, protože firma nikdy tak neučinila a ani neučiní a dobře ví proč.