Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1624
jarda
Host

Evidentně svěrač funguje /3 příspěvky samana sebe – podliakovština/, a to je dobré, dochází Vám, že "pracujete" pro vesnickou mafii. Ještě je pouze neznáte, ještě Vás neokradla negramotná promiskuitní socoopatická dvojice "podliakovců", kterými pohrdají i jejich rodinní příslušníci. Dejte mail, a pošlu i to… bude sranda, ale neoběste se, please…
.
Sponzor u ZFP – moje zkušenosti.
.
Sám jsem si našel firmu, sám jsem volal do centrály s paní, se kterou jsem se domluvil na spolupráci. Dala mi kontakt, kam jsem měl přijít jejím jménem. Učinil jsem tak, jenže dotyčný jen kecal nesmysly, takže jsem ho odbyl. Po měsíci jsem to zkusil znovu, a řekl jsem si, že to zkusím. Zaregistroval mně ale jinam, a mimo tu paní, nikdy jsem nedělal MLM a netušil jsem, o co se jedná. Takže první podvod podvodného sponzora. Vesnického sexuálního úchyláka, ze kterého se postupně vyklubal obšťastňovatel žen – manželek spolupracovníků, zaměstnankyň a "majitelky"… jinak vesnický hospodský, bez vzdělání, prostě vošoust po vzoru "majitele", jeden z mnohých v řízení "firmy".
.
Byl jsem nejrychlejším na Slovensku, zavedl jsem svůj systém školení jako bývalý VŠ kantor, do roku pozice 5. Ale to jsem ještě netušil, že "majitelé" jsou promiskuitní negramotní chamtivci, a že pochopoli MLM v pojišťovnictví jako podvod, že lžou, podvádějí a kradou, a že jdou i přes mrtvoly /jejich slova/.
.
Takže to sponzorství ke mně – 5 roků tvrdé práci v teritoriu, kde neměli šanci, 1.5 mil. SK v nákladech, 2000 spolupracovníků, 8 lektorů, blízké osobní vztahy – a i tak mně ta negramotná prostituující "vesničanka" se svým vesnickým "pasákem" podvedla, zničila před mými strukturami hodně dalších před mojí a i po mojí, jsou za ní nejen podvedení a okradení a mrtví, ale i její rodina, vlastní děti pomlouvá. Přeci len negramotná agresivní promiskuitní "osoba" by měla být v patřičném zařízení na státní náklady, a ne se plést do řízení firmy, protože potom je z toho zákonitě jen bordel. A to se všim všudy.
.
Ty nakradené miliardy a snahy dostat se pro beztrestnost do politiky, včetně podvodného proniknutí do ČT1 /Suma sumárum/ – to je jen folklór, kterým zašlápnou všechny kolem sebe jako "přísedící" do svého světa – kriminálu, v rozsahu paragrafu 252 TZ /10 roků spodek/.. Kladným efektem je fakt, že s sebou stáhnou další chamtivce, parazity a úplatkáře.
.
Takže do toho… to je to sponzorství ZFP.