Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1618
Alena
Host

Katko,reagovala jsem už na některé připomínky a musím se opakovat-každý má právo na svůj nazor. Jsou to ale mnohokrát takové komentáře jako jsem slyšel…,prej..,někdo říkal… apod.
Já jsem u ZFPA od listopadu. V současné době se začínám víc zapojovat. Já chci tuhle práci dělat tak, abych se mohla klientovi podívat i po čase do očí a sama do zrcadla. A pokud to takhle vidí víc lidí ,proč do toho nejít.Ve všech sférách se najdou dacani a pokud jsou na takových místech jen pro peníze,pak to dopadá jako v těch komentářích.Nakonec když se podíváme na naše zákonodárce…A není kolem toho takový humbuk. Přitom nás okrádají daleko víc a nestydí se.
Já jsem do toho šla s tím, že konečně nebudu sedět a kývat našemu poradci(je to ta světlá vyjímka slušných poradců 🙂 ) na něco čemu nerozumím, ale chci tomu rozumět. A proč si u toho nevydělat. V zaměstnání co mám jsem spokojená i finančně, takže peníze opravdu nebyly hlavní motiv, ale když se dají vydělat kdo by toho nevyužil. Já do toho vlastně taky investuji čas a vzdělání, které si k tomu doplňuji(ne zadarmo)
Asi je třeba do toho nakouknout a pak komentovat. Darebáci jsou opravdu všude,taky mám zkušenost s rádobyporadci, ale proto se v tom chci vyznat!!!Přišla jsem na 2 pojistkách o pro mě významnou částku, ale byla to moje blbost a do téhle situace už se NEDOSTANU.Teď to vypadá jako dobrá agitace, ale fakt jsem tam krátce a s přesvědčením, že pokud jsem seriozní není čeho se bát.Než mě pošle první klient do řiti:-D