Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1612
Uffesa
Host

1) Seminář ZFP je z 20% o představení produktů a ze zbylých 80% o propagaci ZFP a vymývání mozků
2) Proč jsou poradci ZFP učeni, že po semináři(nejlépe hned na místě)mají s klientem sednout a hned sepisovat? (odpověď je na vás)
3) Když mám něco bez rozmyšlení hned podepsat, jaká je asi kvalita této služby? (odpověď je na vás)
4) ZFP nabízí převážně Aegon IŽP, protože firma na tento produkt dává poradcům více bodů a tím si i více vydělají
5) Proč jít raději do přímých investic? Protože u spousty firem mám jistotu, že vyberu alespoň to, co jsem vložil a tato jistota u IŽP nikdy není. (tohle ale ZFP nikdy neudělá, protože IŽP je pro poradce a jejich výdělky klíčové)
6) Návrhy se 7% zhodnocení jsou lež,ale taky dost běžně užívány ZFP
7) Proč když nechci spořicí část u IŽP nemůžu u této společnosti dostat jen RŽP? (pokud nemají někoho nového nasmlouvaného, tak to nešlo)
8) Provize? Smlouva Aegon je tak drahá, že když to udělám přes jiné společnosti, které jsou na trhu, tak pojištění dostanu mnohem levněji. Dostanete sice u ZFP provize, ale ty rozpustíte během prvních dvou let…Proč, protože sice máte provize, ale za tyto smlouvy platíte mnohem více a když vezmu rozdíl 500Kč krát 12měsíců krát např.30let trvání smlouvy, tak zaplatíte 180tisíc navíc(beru v porovnání dvou stejných smluv, ale každá u jiné společnosti.Má zkušenost)…Nevím, jestli se někomu 10tisícová provize vyplatí 🙂
9) Gratuluji všem, kteří nenaletěli jako já, protože když jsem si vzápětí nechal zpracovat od jiné společnosti návrh na věci, které jsem si přál, tak jsem všechno od ZFP zrušil, s radostí vrátil provize a byl koneckonců rád, že jsem neprojel ještě více peněz.
10) Pokud si někdo myslí, že kecám, tak ať do toho jde. Nakonec vlastní zkušenost je ta nejlepší 🙂

PS: Všimli jste si, že v žádném srovnání kvality poradenských firem(internet,noviny, časopisy), nikdy nepřizvávají ZFP a to je jedna z největších na trhu? Proč, protože se nejedná o poradenství, ale prodej smluv. Poradenství vypadá jinak a i o tom jsem měl možnost se přesvědčit.

Mějte se pěkně