Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1584
jarda
Host

Nemám ve zvyku odpovídat prehistorickým smyěleným fikcím, ale co už. Yetti i tak nepochopí, ne? http://en.wikipedia.org/wiki/Yeti

Neznáim nikoho spokojeneho s podvodnými praktikami ZFP, ale znám stovky, ne – li tisíce podvedených a okradených, a i už "pod drnem" spolupracovníků.

ZFP nedává žádní licenční čísla, jde pouze o pořadové čísla obětí tzv. "seminářů". Žádný seminarista nemá oprávnění uzavírat pojistné smlouvy, je na to zákon, ale to jistě ani netušíte. Hledejte i na netě… a zákon samozřejmě i spoecifikuje kvalifikaci pro tuto činnost – minimálně maturita. A klient samozřejmě požaduje i VŠ ekonomiskou a bohatou praxi v zaběhnutých finančních institucích. Jiežě ne u těch, kteří jsou vzdělaní jako kadeřníci, pekaři, slektrikáři, lakýrníci a jiné odbornosti, které jsou potřebné jinde, a to tam, co umí dobře, ve svém oboru.

A samozřejmě nelze míti zodpovědnost za to, čemu nerozumím, do čeho jsem byl podvodně nalákán manipulativním brainwashingovým semenářem, ne?

Mimochodem nemáte ani ty dvě VŠ, neovládáte ani gramatiku. Tipuji to na tu kadeřnici… a nic si z toho nedělejte, ani majitelé namají VŠ, a podnikají spíše v prostituci, kuplířství a jiné kriminalitě, a jsou trestně stíhaní.