Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1578
Yetti
Host

Dobrý den,

ráda bych zdůraznila, že práce " fin. poradců " je o lidech. Někdo Vám může pomoci, někdo ne a jde si jen pro provize.
Moje zkušenost: Má rodinná fin. poradkyně mi radila přes deset let, vždy jsem s ní byla spokojená. Jednoho dne mi poradila nějaké smlouvy zrušit a založit nové. Bohužel jsem po půl-roce zjistila, že byla ve fin. tísni a prostě potřebovala peníze. Nejjednodušší věc: jít za klientem a založit nové smlouvy-pro ni výhodnější z hlediska provizí.
Rozhodla jsem se tedy porozumět alespoň částečně tomuto systému sama- pouze v oblasti, kterou sama využívám. Šla jsem na ZS ZFPA. Získala jsem své lic. číslo, má sponzorka mi doma zrušila pouze jednu smlouvu, o které jsem i já mělo info, že není kvalitní.
To, že v ZFP pracují kadeřníci apod. podle mě není nic špatného, anebo máte pocit, že dámy za přepážkou mají zájem na Vašem blahu, když s Vámi mluví 30 minut a pak si na sepsanou smlouvu připíší své číslo??? Mimo jiné i v dalších poradenských společnostech pracují lidé typu: studenti, kterým bylo sotva 18 let, prodavačka, elektrikář atd… Není na tom nic špatného, pokud jsou tito lidé zodpovědní a chtějí mít spokojené klienty. Já mám vystudované 2 VŠ, MBA. Byla jsem ochotna si za službu fin. poradenství zaplatit, až do již zmiňované situace. Nikdo ze ZFP na mě netlačí, nikdo mě nevydírá a já jsem spokojená a klidně si 200 kč za další vzdělávací seminář zaplatím. Je to stále lepší, než jít do jiné fin. společnosti, kde z vás chtějí vychovat fin. poradce a platíte mnohem větší částku, anebo Vás rovnou odmítnou s tím, že pokud nechcete pracovat, máte smůlu.

S pozdravem

Yetti