Odpověď na téma: Názor na ZFP akademii

#1434
jarda
Host

Ne že mi do toho nic není, ale jako svědkovi na policii, prokuratuře a soudech napomáhám odhalovat podstatu zločineckého řízení ZFP a jeho nezákonného veřejného obhajování.
.
Zjevné kriminální živly nemají nejenže žádné místo ve financích, ale v žádném podnikání, A bylo by doopravdy naivní myslet si, že mají jakoukoliv šanci, svědků podvodů denně přibývá, a brzy se bude mluvit ne o "akademii", ale spíše o "obludáriu". Jen sociopati mají jako cíl lhát, podvádět, okrádat a likvidovat všechny a vše ve svém okolí, a ještě se tím i chlubit. A chvástat se i promiskuitou, prostitucí…- to doopravdy nesvědčí o lidskosti, o vzdělání a vzdělávání, ale spíše o chamtivé negramotné spodině.
.
Pohrdání takovými individui – to je asi to jediné, co cítí desetitisíce podvedených a okradených lidí kvůli chamtivosti jednotlivců. I dnes je příspěvek na netě od jedné podvedené a okradené a naháněné a zastrašované spolupracovníčky, takže jí samozřejmě pomohu. Této firmě se při znalosti jejich praktik upíší pouze chamtivci a lidé se sklony ke kriminalitě. Slušní lidé jdou pryč.