Odpověď na téma: Názor na ZFP akademii

#1414
jarda
Host

Už z několika ověřených zdrojů jsem dostal informace o prodeji sídla společnosti v Holíči /Slovenská centrála, zrekonstruovaná banka…/ a přestěhování firmy do Bratislavy. Protože ale mají v Bratislavě pouze byt využívaný na firemní činnost, tak jde zřejmě o ten připravovaný holding /slyšel jsem i "hloding", a jsou příznačnější i jiná a méně lichotivá přirovnání mající základ ve skrývané "činnosti" některých řídících pracovníků.

Ostatně z Bratislavy "odešli – byli odejití", protože si zlikvidovali řídící pracovníky a lektory/, takže jde spíše o souvislosti zveřejněné v článku "Souboj pojišťováků" v reportě /http://www.infoclub.cz/pojist eni/clanky/Souboj_pojistovaku_ AXA_ZFP.pdf/. Žeby příprava na opuštění trhu a zběsilý úprk před následky podvodné a jiné nezákonné činnosti?

Však počítejte – cca 100 000 podvodně uzavřených smluv II pilíře multilevelem přes zákaz zákonem 43/2004 Z.z pod pokutou 20 mil. SK… to číslo se nevejde ani na display kalkulačky, a museli by pracovat /to ale neumějí/ dalších několik tisíc a více let… o to asi jde. Přihořívá.