Odpověď na téma: Životní pojištění Allianz F1 + RP Allegro 2012

#1265
Petr P.
Host

Dobrý den, pane Podlesný.
Váš příspěvek mi přijde zcela scestný. Poptáváte informace, které si poradce Partners určitě před sestavením zjistil (rezerva…), a proto např. nezahrnul Pracovní neschopnost a jiné DO. Cena by neměla být hlavní prioritou při výběru, ale když se už o ni bavíme, tak jste si již také určitě spočítal, že takové plnění Denního odškodného pojišťovně cca do 3 let vrátíte zpět v pojistném. Je to tedy takový drahý pronájem a proto, pokud budu mít rezervu, tak DO řešit nebudu.
Vaše vyjádření k Allegru by mě však velice zajímalo. Já ho používám zrovna v kombinaci s F1, Avivou (MetLife) a dalšími, protože v něm jsou TNÚ levnější (zejména vs. ostatní s 0,001%), mají množstevní slevu a pod.
F1? Při výši krytí 300,- povinné?…co Vás to sakra kouslo a čím Vás to nakazilo? Maximálně bych tu INV dal jinam, protože Allianz ji posuzuje jinak než stát, mimo jiné 36 vyjmenovaných závažných onemocnění + bonusy, za které se např. u jiných společností platí a "nízkonákladovost" (je třeba posoudit více faktorů jako RS, věk, sporty)z něj dělají velice kvalitní krytí. Pak je tu nějakých 30,- měsíčně od Partners, ale každá kačka dobrá.
Vaši argumentaci rozdílem nejméně 3000,- ročně a ostatními čísly neberu v potaz, protože Vaše lenost ruku v ruce s arogantním egem vedla k tomu, že jste ani ta data nenavedl, neporovnal a tazateli tak nepodal plnohodnotné informace.

Dokud budou tací, jako jste Vy, tak v očích klientů bude finanční konzultant stále jen parazitem.