Odpověď na téma: Změna životního pojištění ČSOB

#1121
Jaroslav Roubíček
Host

Vážený pane Podlesný,
jsem laik a vzdělávám se sám, abych nenaletěl. To, co píšete je přece nehoráznost. Jak to, že si někdo vůbec může myslet, že vložením mezičlánku do jakéhokoli obchodu bude cena nižší??? O provizích makléřských společností vím, z vlastní zkušenosti, své a vůbec to nepodporuje Vaši hypotézu. Buď jste majitelem makléřské společnosti a pak chápu, že hájíte své zájmy, nebo jste tzv. "nezávislý finanční poradce", přímo závislý na provizích od sjednaných pojišťoven, pak také chápu Váš názor, ale pokud ne, pak nerozumím Vašim poznámkám. Mám přímo s pojišťovnou sjednané zákonné pojištění a od nabídky makléřských společností je přímý obchod s pojišťovnou o dost levnější, asi z toho důvodu, že nemusím přispívat jakémusi makléři, či zprostředkovateli na jeho provize?!?!?!?!
Zatím mou rodinu, než jsem se začal vzdělávat, i když pracuji v jiném oboru, makléřské společnosti připravily o dost peněz. A nebyly to žádní diletanti – mají v Praze luxusní kanceláře, spoustu bilboardů a dokonce radili v TV jak krotit dluhy…hahaha
Dobře nám všem, kteří jsme naletěli i těm, kteří ještě naletí na falešné sliby. Přál bych Vám vidět smlouvy na západě od našich hranic – pak byste možná pochopil.

A přestaňte nám tlouct klíny do hlavy-je to nechutné.
-hlavně, když si jdou lidé pro své "naspořené" prostředky!!!!

Už i policie ČR vydala letáky s varováním…..

Příjemný večer