Povinné ručení ONLINE

AXA pojišťovna, a.s.

AXA pojišťovna na český trh vstoupila v polovině roku 2008. Specializuje se na pojištění stavby a domácnosti. Dále je možné u této pojišťovny sjednat povinné ručení a havarijní pojištění.

Skupina AXA zaujímá celosvětově vedoucí pozici v oblasti pojištění a správy majetku.

  • Zaměstnává na 157 000 pracovníků
  • zajišťuje péči o 102 miliony klientů
  • v 56 zemích světa

Do skupiny AXA patří také AXA penzijní společnost, která na českém trhu působí od roku 1994 (do března 2007 ještě pod názvem Winterthur penzijní fond). Specializuje se na penzijní pojištění (starobní, invalidní , pozůstalostní a výluhovou penzi)

Dalším členem je  AXA životní pojišťovna, působící na českém trhu od roku 1995 (do března 2007 ještě pod názvem Winterthur životní pojišťovna) tato pojišťovna se specializuje na kapitálové, rizikové a investiční životní pojištění. Zdravotní pojištění úrazové a doplňkové.

Diskuzní fórum o AXA pojišťovně

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 4 témata a 5 odpovědí. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Jaroslav Menčík 1 rokem, 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „AXA“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku, žádná fyzická kontrola stavu vozidla.