Lemuři se budou mít 🙂

Jste tu správně, pokud máte rádi nejen lemury…

Akce lemur 😉

Máme rádi zvířátka a společně můžeme nasbírat mnoho korunek, které pak předáme lemurům. Běžně nakupujete produkty pojištění,  POJISTENI.cz z těchto vašich nákupů část věnuje do Zoo Hluboká nad Vltavou.  

Samolepka, kterou naleznete na expozici v Zoo

Jak přispějete?

Plánujete-li dovolenou, nebo pojistit si auto, dům, byt, sjednat si pojištění úrazu pro děti, nebo pojištění odpovědnosti třeba i do zaměstnání, pak je to skvělé a společně korunky budou naskakovat rychle.

Vy budete spokojeni, získáte super slevy na pojištění, zasoutěžíte si o iPhone 12 Pro a my navíc korunky za vás pošleme lemurům 🙂

1.) Sjednejte si online jakékoliv pojištění na POJISTENI.cz , které se Vám bude hodit

2.) Z každé vaší objednávky ze stránky pojisteni.cz/lemurbude 10% až 20% putovat do Zoo ! – ty pošleme opravdu za vás.

 Kasička kolik jste díky vašim objednávkám přispěli...
Aktuálně mají lemuři v kasičce kč k 1.6.2021
0

Například Vaše dovolená v Chorvatsku s naším pojištěním na cestu i s krytím COVID19, přinese lemurům hned desítky korunek a co teprve pojištění vaší nemovitosti, auta, to bude naskakovat jedna radost.

S námi ušetříte!
Je to snadné, rychlé a přehledné.
4.8/5

Nejčastější dotazy:

Ano, je to možné, pokud nám odpovíte na email co přijde s vaší objednávkou pojištění, sdělíme vám kolik za vás přispějeme do účtu lemurům.

Stačí zaslat zprávou, emailem, skrze whatsapp apod.  odkaz www.pojisteni.cz/lemur nebo poslat QR kod vyfocený v Zoo, nebo zde na stránkách dole QR kod uveden.

Ano, výše bude aktualizován účet, kde bude patrné kolik je aktuálně v pokladničce lemurů.

opice pojištění

Nezapomeňte šířit 😃

Sdílejte se svými přáteli na Facebooku nebo jim pošlete zprávu

Facebook
WhatsApp
Současně získáte i tip do soutěže o iPhone 12 Pro a dalších 100 cen!

Zapojte se také do soutěže a vyhrajte!

Můžete se zapojit do soutěže o iPhone 12 Pro a dalších 100 cen, platí i pro ty co přispějí do Zoo. Stačí si sjednat pojištění nad 100 Kč na www.pojisteni.cz nebo koupit novou hostingovou službu (vše kromě domén) na www.wedos.cz a nejlépe tipovat odpověď na otázku:  „Kolik bude u WEDOS k  13.09.2021 23:59 celkem registrováno .eu domén.“

Vyfoťte a pošlete přátelům, máme rádi lemury 🙂

Pravidla propagace s Zoo

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh  propagace kampaně Zoo Hluboká nad Vltavou.

 

Provozovatelem propagace je www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283.

 Kompletní systém generování příspěvku je skrze affil wedos.as, částka, kterou na základě marketingové dohody přispějeme za reklamu v Zoo bude evidována v systému WEDOS affil u partnera ID305654

Účastníkem propagace  je každá fyzická nebo právnická osoba, která jako zákazník Provozovatele  splní (níže uvedené) podmínky objednávky z které bude poskytnuta část přímo pro Zoo Hluboká nad Vltavou z objednávky u společnosti www.POJISTENI.cz, a.s.

Propagace a generování příspěvku skrze Affil systém WEDOS.as trvá od 24.5.2021 do 31.8.2021

Částka generovaného příspěvku za reklamu bude zveřejněna na stránkách pojisteni.cz/lemur a bude průběžně aktualizována. 

Příspěvkem se rozumí procentuální částka z objednávky skrze monitorované objednávky v WEDOS.as Affil systému a vytvořené na základě příchozího odkazu ze stránky pojisteni.cz/lemur, nebo QR kodu na to přímo určeném.

Jedná se o 

  • 10% z povinného ručení
  • 15% z pojištění cestovního pojištění
  • 20% z pojištění majetku
  • 20% z pojištění dlouhodobého úrazového pojištění
  • 5% z všech ostatních produktů, které jsou přímo sjednatelné na stránkách POJISTENI.cz a bude zpracováno skrze příchod z pojisteni.cz/lemur

Předání částky za propagaci firmy POJISTENI.cz u expozice lemurů bude nejpozději do 1.11.2021

Jedná se o platbu za marketingovou kampaň – reklamní samolepka na expozici u lemurů.

 

Provozovatel propagace si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla propagace, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo propagaci zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již plánované platby za reklamu na expozici, které budou předány podle pravidel platných v době vylepení reklamní samolepky. Změny v propagaci jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele.

Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek propagace účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené s propagací posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.

Provozovatel je oprávněn vyřadit z propagace účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání % odměny z objednávky pro Zoo. V takovém případě nebude účastníkovi propagace připsána. 

Pokud účastník propagace zruší svou službu v rámci garance vrácení peněz, bude současně i příspěvek stornován.

 

 

Propagační částka není právně vymahatelná.

Provozovatel neodpovídá za chyby způsobené třetí stranou, které jakkoliv znevýhodní účastníka anebo zabrání kontaktu mezi účastníkem a Provozovatelem.

Provozovatel propagace těmito pravidly informuje účastníky, že osobní údaje v rozsahu jména, příjmení a kontaktních údajů (zj. adresa, telefonní číslo, e-mail) budou spravovány a zpracovány Provozovatelem v elektronické formě pro účely této propagace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastí v propagaci je účastníkem dán souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje Provozovateli dobrovolně, bezplatně a na dobu neurčitou.

 

Účastník souhlasí s tím, že Provozovatel může shromažďovat a zpracovávat jeho osobní údaje. Provozovatel čestně prohlašuje, že nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastník dále uděluje provozovateli souhlas k užívání osobních údajů v marketingových a propagačních materiálech, seznamech účastníků, finančních výkazech apod.

Účastník má právo na přístup k osobním údajům, které poskytl Provozovateli při registraci, a k jejich opravě, stejně jako další práva stanovená v § 11, 12 a 21 zákona č. 121/2000 Sb., zejména na blokování, provádění oprav, doplňování nebo likvidaci osobních údajů a případně i na satisfakci, dojde-li při zpracování osobních údajů k rozporu s ochranou soukromí nebo osobního života účastníka. Účastník má rovněž právo svůj souhlas se zpracováním údajů písemně odvolat na adrese sídla Provozovatele, čímž bude vyloučen z další účasti na propagaci. 

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv propagaci zrušit nebo podmínky této propagace upravit. V případě jakýchkoliv změn podmínek nebo zrušení propagace budou všichni účastníci vyrozuměni na této stránce. Změny v podmínkách budou zaznamenány tak, aby bylo zřejmé k jaké změně (a případně kdy) došlo.

Provozovatel - www.POJISTENI.cz, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.