Cestovní pojištění online

Celoroční cestovní pojištění

Kromě krátkodobého cestovního pojištění, které je obvyklé vhodné na krátké jednorázové cesty do zahraničí nabízíme též dlouhodobá cestovní pojištění pro opakované výjezdy mimo ČR.

Cestovní pojištění pro opakované výjezdy do zahraničí se platí ročně a poskytuje krytí pro neomezený počet pobytů v zahraničí během roku. Je však omezena maximální délka jednoho takového pobytu mimo ČR (45 až 180 dní dle podmínek konkrétní pojišťovny, aktuálně v nabídce maximálně 90 dnů).

Pokud cestujete často a nikoliv na dobu delší než několik měsíců, může to pro vás být výhodné. Máte stále platné pojištění, nemusíte pro každou cestu sjednávat a řešit nové a v konečném výsledku to může být cenově výhodnější.

Lze sjednat pro turistické, studijní i pracovní cesty. Připojistit lze zimní, profesionální a rizikové sporty. Platnost lze zvolit buď pouze v Evropě nebo po celém světě.

K dispozici je také množství dalších služeb a připojištění:

  • nepřetržitá asistenční služba
  • úrazové pojištění
  • pojištění odpovědnosti za újmu – když někomu způsobíte újmu na zdraví nebo majetku
  • pojištění zavazadel (krádež, poškození, ztráta, zpoždění)
  • pojištění storna zájezdu

Toto pojištění může být výhodné zejména pro:

  • pro rodiny, které několikrát ročně jezdí na dovolenou – k dispozici jsou speciální zvýhodněné rodinné balíčky
  • pro podnikatele či zaměstnance, kteří často jezdí do zahraničí na služební cesty

Jak sjednat? Použijte naši kalkulačku cestovního pojištění, součástí nabídky budou též roční produkty. Vše sjednáte on-line u nás.

Nestačí evropská průkazka zdravotního pojištění? Jako účastník veřejného zdravotního pojištění v ČR máte nárok na zdravotnické služby ve většině států Evropy, ty jsou ovšem často spojeny se spoluúčastí a poplatky. Zdravotní průkaz EHIC nehradí transfer do ČR ani repatriaci ostatků, nekryje spoluúčasti hrazené pacientem při hospitalizaci, stomatologických zákrocích nebo při nákupu předepsaných léků. V podstatě lze říci, že v zahraničí obdržíte jen to nejnutnější ošetření pro stabilizaci stavu, abyste byli schopni přesunu zpět do ČR pro další léčení. Navíc s tímto průkazem vůbec neuspějete v soukromých zdravotnických zařízeních. Součástí také nejsou žádné další služby (asistence, úrazové pojištění, odpovědnost za újmu aj.)

Rodinné celoroční pojištění

Některé pojišťovny nabízí rodinné roční cestovní pojištění. To bývá obvykle výrazně cenově výhodnější než kdybyste se stejným způsobem pojistili jednorázově nebo dlouhodobě bez rodinného zvýhodnění.

Takové pojištění se sjednává na jednu dospělou osobu (jednoho z rodičů) a automaticky platí také pro rodinné příslušníky, kteří spolu žijí v domácnosti – obvykle na manžela/manželku, druha/družku, registrovaného partnera a jejich nezletilé děti. Do zahraničí mohou cestovat buď všichni společně, ale pojištění se vztahuje i na samostatné cesty.

Více informací: Celoroční rodinné cestovní pojištění

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.