Online nahlášení škody UNIQA

Produkty pojišťovny UNIQA na našem webu www.pojisteni.cz jsou 100% online již nějakou dobu. To znamená, že opravdu je možné sjednat pojištění bez nutnosti někam chodit a opravdová smlouva o pojištění dorazí e-mailem. Týká se to nejen cestovního pojištění, ale i pojištění majetku, odpovědnosti či pojištění sportu. Navíc není nutné ladit po telefonu cenu, sleva díky online sjednání je poskytnuta rovnou, uvidíte ihned v nabídce.

Novinkou u pojišťovny UNIQA je také 100% online nahlášení škody.

Doba potřebná k nahlášení škody se zkrátila na několik desítek sekund až maximálně několik minut. Zákazník nemusí ani znát číslo smlouvy nebo všechny parametry. Stačí zadat několik základních údajů a systém už jeho i předmět pojištění identifikuje z databáze sám. Registrovat škody lze jak z privátních, tak korporátních pojistných smluv jakéhokoli druhu. Zákazník okamžitě získá číslo škody a pokyny, jakou dokumentaci je potřeba k vyřízení elektronicky přes webové hlášení dodat. Automatický proces přidělí případ rovnou příslušnému likvidátorovi bez mezikroků, takže jakmile klient hlášení odklikne, ihned se objeví na monitoru pověřeného pracovníka UNIQA.

 

[button position=“centered“ url=“https://skody.uniqa.cz/„]Online nahlášení škod[/button]

 

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Beňo Miroslav a poslední změna proběhla 12 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #199798 Odpovědět
   Vladislav Brynda
   Host

   Dne 27.4.2022 jsem způsobil škodu při couvání v areálu Forestina Mnichov.č.poj.cz/0014/00102709473.
   V.Brynda T.602212101.

  • #200878 Odpovědět
   Beňo Miroslav
   Host

   V termínu 27.5.- 30.5.2022 jsem pobýval na území Rakouska, konkrétně v apartmánu Four Seasons v Lacknechofu. V den příchodu dne 27.5.2022 jsem byl na výjezdu s rodinou pod lyžařským střediskem Velký Otscher. Pod střediskem se křížila cesta, kde u křižovatky po mé levé straně stálo jiné osobní vozidlo, které mi značně komplikovalo výhled do křižovatky. Hlavně na levou stranu, do které jsem chtěl zabočit.I když jsem sice měl v této pozici přednost (byl jsem pro potencionálního jiného řidiče po pravé straně a žádná z cest nebyla v pozici „hlavní silnice“), přesto jsem se snažil velice opatrně výjít do křižovatky více, aby se můj výhled alespoň trochu zlepšil. Pak jsem musel trochu rychleji kolem nevhodně stojícího osobního vozidla zabočil doleva. Nicméně v této situaci jsem naběhl na obrubník náprotivného chodníku, předním pravým kolem auta (silnice byla užší, nebyla dostatečně široká). Moje pozornost byla upřena na možnost, že by z levé strany náhle vyjelo auto, které by nás mohlo ohrozit přímo.Bohužel obrubník na krajnici chodníku byl trochu vyšší s ostřejší hranou a tak při nájezdu na chodník mi prakla pneumatika.Po krátkém úseku jízdy mi palubní počítač hlásil k okamžitému zastavení pro „roztržennou pneumatiku“. Po vystoupení z auta jsem zjistil, že je poškozena pravá přední pneumatika.Nejdřív jsem telefonoval do Renault Opportunity na Sedláčkové v Brně, abych se poradil o dalším postupu a následně na doporučení jsem telefonoval kolem 16 hod.na Vaší informační linku pro problémy v zahraničí. Zde mi Váš pracovník poradil jak mám dál postupovat a asi po hodině a půl, možná třičtvrtě, přišla pomoc s rakouskou odtahovou službou. Na dotaz náhradního vozidla mi řekli, že bohužel nemají.Na můj dotaz, jak to bude dál, mi sdělili, že bohužel v pátek odpoledne již v žádenm servisu moji pneumatiku typu Continental neseženou.Že auto bude hotové až v pondělí 30.5.2022, tak do 10-ti hodin dopoledne.Vzhledem k tomu, že jsem měl apartmán objednaný jen od 27.5. do 29.5.2022, musel jsem si ještě zařídit jednu noc navíc a zrušit na ponděli ordinaci pro pacienty. Bylo nutné majiteli apartmánu doplatit ještě 170 EUR za noc. V pondělí 30.5.2022 až kolem 12-ti hodin v poledne jsem zaplatil v Servisu AUTOHAUS Lunz am SEE za služby a za pneumatiku -platba kartou byla 516,41 EUR. To je asi vše k této pojistné události. Budete-li potřebovat doplnění, jsem Vám k dispozici. Beňo Miroslav Renault KDJAR zn. 1BZ 9048, kod pojistitele 4219244778 Beňo Miroslav

  • #200880 Odpovědět
   Beňo Miroslav
   Host

   Doplnění: Original fakturu o zaplacení mám u sebe. Beňo Miroslav

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Online nahlášení škody UNIQA
Informace o uživateli:
Aktuality a informace