Online nahlášení škody UNIQA

Produkty pojišťovny UNIQA na našem webu www.pojisteni.cz jsou 100% online již nějakou dobu. To znamená, že opravdu je možné sjednat pojištění bez nutnosti někam chodit a opravdová smlouva o pojištění dorazí e-mailem. Týká se to nejen cestovního pojištění, ale i pojištění majetku, odpovědnosti či pojištění sportu. Navíc není nutné ladit po telefonu cenu, sleva díky online sjednání je poskytnuta rovnou, uvidíte ihned v nabídce.

Novinkou u pojišťovny UNIQA je také 100% online nahlášení škody.

Doba potřebná k nahlášení škody se zkrátila na několik desítek sekund až maximálně několik minut. Zákazník nemusí ani znát číslo smlouvy nebo všechny parametry. Stačí zadat několik základních údajů a systém už jeho i předmět pojištění identifikuje z databáze sám. Registrovat škody lze jak z privátních, tak korporátních pojistných smluv jakéhokoli druhu. Zákazník okamžitě získá číslo škody a pokyny, jakou dokumentaci je potřeba k vyřízení elektronicky přes webové hlášení dodat. Automatický proces přidělí případ rovnou příslušnému likvidátorovi bez mezikroků, takže jakmile klient hlášení odklikne, ihned se objeví na monitoru pověřeného pracovníka UNIQA.

 

[button position=“centered“ url=“https://skody.uniqa.cz/„]Online nahlášení škod[/button]

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Vladislav Brynda a poslední změna proběhla 3 týdny, 6 dní.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #199798 Odpovědět
   Vladislav Brynda
   Host

   Dne 27.4.2022 jsem způsobil škodu při couvání v areálu Forestina Mnichov.č.poj.cz/0014/00102709473.
   V.Brynda T.602212101.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Online nahlášení škody UNIQA
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »