Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

Platí cestovní pojištění i pro zaoceánskou loď?

Zaoceánská loď je v podstatě místem, kde se nenacházíte na území žádného konkrétního státu. Často se pohybujete v mezinárodních vodách. Jak je to tedy s případným cestovním pojištěním a kdo hradí léčebné výlohy?

Buďte bez obav a vesele cestuje kam se Vám zlíbí. Cestovní pojištění samozřejmě platí i na zaoceánské lodi, ať už se pohybujete kdekoliv po světě. Pojišťovny zdůvodňují své rozhodnutí jednoduchým argumentem. Na každé velké lodi je přítomen lékař, který zajistí případné ošetření. To bude samozřejmě hrazeno z cestovního pojištění.

 

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]Kalkulačka cestovního pojištění[/button]

 

Dobrý tip: Po cestách mimo Evropu doporučujeme, abyste si při sjednávání cestovního pojištění zvolili variantu s co nejvyšším pojistným krytím (léčebné výlohy minimálně 4-5 milionů). Stále bude totiž cena za případnou pojistku mnohonásobně nižší než případné náklady na lékaře.

Užijte si svoji plavbu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel HoracekL a poslední změna proběhla 2 roky, 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #76728 Odpovědět
   HoracekL
   Host

   Loď by měla být pod vlajkou toho přístavu, kde je zaregistrována. Tudíž – patří pod nějaké území.
   Nicméně, pojištění i pro cestování do dalekého zahraničí (například do Ruska) je také poměrně důležité téma

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Platí cestovní pojištění i pro zaoceánskou loď?
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »

Pozdrav z Galapág

Děkujeme našemu klientovi a jeho rodině za zaslání fotografií přírody z dovolené na Galapágách. Nejsledovanějším zvířetem těchto ostrovů je leguán, mnoho ještěrů můžete vidět na

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.