Články

Spouštíme provizní systém, provize až 50 procent

1.2. 2016 2 komentáře Pojištění.cz

Dnešním dnem spouští tento web Pojištění.cz provizní systém. Začněte vydělávat na tom, že budete propagovat naše on-line sjednávání pojištění. Stačí když budete mít nějaké tématické WWW stránky a na ně vložíte provizní odkaz. Od nás obdržíte provizi ze zaplaceného pojistného od klienta, který takto přišel z vašich stránek.

 • propagujte on-line pojištění provizním odkazem na vašich stránkách
 • bonus 100 Kč při registraci
 • provize 15 – 50%, platnost cookies 90 dní
 • min. částka pro výplatu 500 Kč, vyplácíme převodem do banky
 • zapojit se může kdokoliv, žádné písemné smlouvy, žádné závazky, stačí on-line registrace

Více informací:

Pojištění.cz Fóra Spouštíme provizní systém, provize až 50 procent

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr Šťastný Petr Šťastný a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #7847 odpověď
  Profilový obrázek
  AleTic

  Propagovat můžete na cz webech cz zákazníkům – propagace na svém FB profilu nebo mé FB stránce je možná? I kdyby na odkaz zde klikl občan nečech, tak mu pojišťovna stejně pojistku neuzavře, potažmo stejně tak se stane když na odkaz klikne nečech na mém cz webu. Po rozšíření prov. sytému propagace na neCZ webech mi pak brání sytém propagovat Wedos produkty např. na mém webu oslovujícím převážně SK potencionální zákazníky. Chápu že jde patrně o daně ve vztahu k tomu kdo je příjemcem služby, ale díky fungování Wedosu vůči SK se stejně W už odvodem DPH na SK (potažmo jiných států EU) stejně zabývat musí, takže dosledovat v prov. systému odchycené nové zákazníky mimo ČR by šlo a provize i z těchto referalů uznávat a vyplácet minimálně těm partnerům s vyplněným IČ, protože nadále je jejich problém zda jsou na FÚ vedeni jako plátci DPH nebo identifikované osoby; viz provozování G AdSense. Mýlím se ?

 • #7849 odpověď
  Petr Šťastný
  Petr Šťastný
  Správce

  Ano, propagace na Facebooku možná je. Obecně může kliknout neČech, který pak ale nebude mít možnost žádné pojištění uzavřít. Určitě ale není možné, aby reklama na pojištění končila nesmyslně třeba na nějakých čínských stránkách, s čímž jsme se už také setkali.

  Toto omezení propagace jen na cz webech a jen pro Čechy se týká pouze produktů pojištění. U produktů WEDOS (domény, hosting) to samozřejmě bude jinak.

  • Odpověď byla upravena před 3 roky, 6 měsíci uživatelem Petr Šťastný Petr Šťastný.
  • Odpověď byla upravena před 3 roky, 6 měsíci uživatelem Petr Šťastný Petr Šťastný.
Odpověď na: Spouštíme provizní systém, provize až 50 procent
Osobní informace: