Rychlopůjčky mohou být extrémně drahé

Zájem o rychlé půjčky v poslední době stále roste. Nabídky na tuto formu půjček jsou na každém rohu. Předpokládá se, že v budoucnu poroste zájem i nadále.

Hlavní výhodou rychlých půjček je očividně rychlost a administrativní nenáročnost. Klient má možnost vyřídit svoji půjčku v řádu několika minut a navíc z pohodlí domova, přes internet nebo telefon. Za pohodlí a rychlost se ovšem platí, a ne zrovna málo. Poplatky a sazby jsou samozřejmě rozdílné s každou společností. Je však možné se pohybovat i v takovéto hladině.

Například : vezmete si půjčku v hodnotě 2 000 Kč na 15 dnů a zaplatíte poplatek ve výši 410 Kč spolu s měsíční procentní sazbou 41,57 % a RPSN 9 247,3% a to není zrovna málo. Spotřebitel by měl být obezřetný u takových půjček, jejichž výše se pohybuje od stovek korun až po hranici 5 000 Kč. Pro půjčky do takové výše platí mírnější pravidla pro zodpovědné úvěrování podle zákona č. 145/2010 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Celý článek : Rychlé půjčky: Drahé a plné rizika

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Fenix a poslední změna proběhla 5 let, 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #7487 Odpovědět
   Marie
   Host

   Prosím Vás, znáte někdo tuto rychle půjčku? Je podle vás výhodná či příliš drahá?

  • #8294 Odpovědět
   Radek
   Host

   Proč zbytečně platit drahé mikropůjčky nebo rychlopůjčky, když můžete získat nebankovní půjčku s nízkou splátkou a RPSN! Finanční prostředky můžete získat až do výše 3 mil Kč se splatností 20 let. Další výhodou je: možnost předčasného doplacení zdarma, bonus za včasné splácení v podobě snížení úrokové sazby a hlavně možnost doplatit nezaplacenou splátku do 90 dní bez toho, aby vám někdo sesplatnil celý úvěr!

  • #8298 Odpovědět
   Helena
   Host

   Dobrý den, co se týká rychlých půjček tak za mě můžu doporučit 8000bezurocne první půjčku jsem měla bez úroku.

  • #8938 Odpovědět
   Planeta
   Host

   Za sebe mohu doporučit půjčku Planetpujcka nabízí klasickou krátkodobou půjčku, ale můžete ji získat i velmi výhodně. Je to samozřejmě na vás, půjčka vám nebude vnucena a pokud se Vám podmínky zamlouvat nebudou, půjčit si nemusíte a můžete se obrátit na jinou společnost.

  • #9072 Odpovědět
   Pravda
   Host

   Ale dají se vybrat i rychlopůjčky které jsou férové. Například Japonská půjčka je toho jasným důkazem.

  • #9271 Odpovědět
   Finmoney
   Host

   Jak píše Pravda – nejférovější mikropůjčka současnosti je určitě Japonská půjčka.

  • #9611 Odpovědět
   Kamča
   Host

   no já nevím, jak vy, ale já jsem zatím měla na půjčky velké štěstí. Naposledy jsem si půjčila pomocí Qkonta a přeplatila jsem jen pár kaček, ale půjčovala jsem si skoro 50 000 Kč (sjednaných jsem měla 50 000, ale nakonec jsem tolik ani nepotřebovala) a všechno naprosto v pohodě a ani mě to splácení nesedřelo z kůže. Jako nebuďte moc pesimističtí a občas třeba zkuste, třeba vás to překvapí, jako to překvpailo mě. =)

  • #10493 Odpovědět
   Fenix
   Host

   Nabízíme rychlou mikropůjčku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Rychlopůjčky mohou být extrémně drahé
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »