Rychlopůjčky mohou být extrémně drahé

Zájem o rychlé půjčky v poslední době stále roste. Nabídky na tuto formu půjček jsou na každém rohu. Předpokládá se, že v budoucnu poroste zájem i nadále.

Hlavní výhodou rychlých půjček je očividně rychlost a administrativní nenáročnost. Klient má možnost vyřídit svoji půjčku v řádu několika minut a navíc z pohodlí domova, přes internet nebo telefon. Za pohodlí a rychlost se ovšem platí, a ne zrovna málo. Poplatky a sazby jsou samozřejmě rozdílné s každou společností. Je však možné se pohybovat i v takovéto hladině.

Například : vezmete si půjčku v hodnotě 2 000 Kč na 15 dnů a zaplatíte poplatek ve výši 410 Kč spolu s měsíční procentní sazbou 41,57 % a RPSN 9 247,3% a to není zrovna málo. Spotřebitel by měl být obezřetný u takových půjček, jejichž výše se pohybuje od stovek korun až po hranici 5 000 Kč. Pro půjčky do takové výše platí mírnější pravidla pro zodpovědné úvěrování podle zákona č. 145/2010 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Celý článek : Rychlé půjčky: Drahé a plné rizika

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Fenix a poslední změna proběhla 7 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #7487 Odpovědět
   Marie
   Host

   Prosím Vás, znáte někdo tuto rychle půjčku? Je podle vás výhodná či příliš drahá?

  • #8294 Odpovědět
   Radek
   Host

   Proč zbytečně platit drahé mikropůjčky nebo rychlopůjčky, když můžete získat nebankovní půjčku s nízkou splátkou a RPSN! Finanční prostředky můžete získat až do výše 3 mil Kč se splatností 20 let. Další výhodou je: možnost předčasného doplacení zdarma, bonus za včasné splácení v podobě snížení úrokové sazby a hlavně možnost doplatit nezaplacenou splátku do 90 dní bez toho, aby vám někdo sesplatnil celý úvěr!

  • #8298 Odpovědět
   Helena
   Host

   Dobrý den, co se týká rychlých půjček tak za mě můžu doporučit 8000bezurocne první půjčku jsem měla bez úroku.

  • #8938 Odpovědět
   Planeta
   Host

   Za sebe mohu doporučit půjčku Planetpujcka nabízí klasickou krátkodobou půjčku, ale můžete ji získat i velmi výhodně. Je to samozřejmě na vás, půjčka vám nebude vnucena a pokud se Vám podmínky zamlouvat nebudou, půjčit si nemusíte a můžete se obrátit na jinou společnost.

  • #9072 Odpovědět
   Pravda
   Host

   Ale dají se vybrat i rychlopůjčky které jsou férové. Například Japonská půjčka je toho jasným důkazem.

  • #9271 Odpovědět
   Finmoney
   Host

   Jak píše Pravda – nejférovější mikropůjčka současnosti je určitě Japonská půjčka.

  • #9611 Odpovědět
   Kamča
   Host

   no já nevím, jak vy, ale já jsem zatím měla na půjčky velké štěstí. Naposledy jsem si půjčila pomocí Qkonta a přeplatila jsem jen pár kaček, ale půjčovala jsem si skoro 50 000 Kč (sjednaných jsem měla 50 000, ale nakonec jsem tolik ani nepotřebovala) a všechno naprosto v pohodě a ani mě to splácení nesedřelo z kůže. Jako nebuďte moc pesimističtí a občas třeba zkuste, třeba vás to překvapí, jako to překvpailo mě. =)

  • #10493 Odpovědět
   Fenix
   Host

   Nabízíme rychlou mikropůjčku

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Rychlopůjčky mohou být extrémně drahé
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Jste připraveni na velké mrazy?

Škoda způsobená mrazem Pojištění proti zamrznutí vodovodních trubek je specifický druh pojištění, který pokrývá škody způsobené zamrznutím a následným prasknutím vodovodních trubek ve vaší domácnosti

Celý článek »