AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS

Elektronické výpisy

zařazují do svého portfolia služeb mnohé společnosti nejen pojišťovny. Dlouhodobé upřednostňování elektronických služeb je nejen projevem ohleduplnosti k životnímu prostředí, ale současně přispívá také ke zvýšení komfortu při komunikaci s klienty.

AXA penzijní společnost

nově umožňuje svým klientům, kteří mají zároveň zřízen účet u České spořitelny, aby své roční výpisy a potvrzení o zaplacených příspěvcích mohli přijímat elektronicky přímo přes internetové bankovnictví České spořitelny SERVIS 24. Elektronické dokumenty lidé díky službě E-faktura ČS dostanou pohodlně a jednoduše přímo do zabezpečeného prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24.

Celá tisková zpráva : Klienti AXA penzijní společnosti, kteří mají zároveň účet u České spořitelny, mohou nyní roční výpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Pavla Ondráčková a poslední změna proběhla 2 roky, 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3937 Odpovědět
   Vlasta
   Host

   To je velmi užitečné. Kdo má pojištění u AXA a současně účet u předražené České spořitelny?

  • #3938 Odpovědět
   František Sýkora
   Moderátor

   Osobně používám SERVIS24 od ČS a jsem spokojen, je pravdou, že je potřeba řešit poplatky osobním jednáním se spořitelnou. Pokud budu mít možnost sdílet informace i o pojištění v jedné aplikaci uvítám. Co by jste uvítal vy, nebo jaký používáte dle Vás „nepředražený“ účet ?

  • #113375 Odpovědět
   Pavla Ondráčková
   Host

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Zazimování chaty nestačí

Zazimovaná chata (chalupa) nestačí. Potřebujete i pojištění. Nechceme nikoho strašit, ani přemlouvat. Ale to, že vyprázdněné chaty a chalupy v zimě lákají zloděje, je bohužel

Celý článek »