Články

AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS

26.3. 2015 2 komentáře Pojišťovny

Elektronické výpisy

zařazují do svého portfolia služeb mnohé společnosti nejen pojišťovny. Dlouhodobé upřednostňování elektronických služeb je nejen projevem ohleduplnosti k životnímu prostředí, ale současně přispívá také ke zvýšení komfortu při komunikaci s klienty.

AXA penzijní společnost

nově umožňuje svým klientům, kteří mají zároveň zřízen účet u České spořitelny, aby své roční výpisy a potvrzení o zaplacených příspěvcích mohli přijímat elektronicky přímo přes internetové bankovnictví České spořitelny SERVIS 24. Elektronické dokumenty lidé díky službě E-faktura ČS dostanou pohodlně a jednoduše přímo do zabezpečeného prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24.

Celá tisková zpráva : Klienti AXA penzijní společnosti, kteří mají zároveň účet u České spořitelny, mohou nyní roční výpis

Pojištění.cz Fóra AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel František Sýkora František Sýkora a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #3937 Odpověď
  Profilový obrázek
  Vlasta

  To je velmi užitečné. Kdo má pojištění u AXA a současně účet u předražené České spořitelny?

 • #3938 Odpověď
  František Sýkora
  František Sýkora
  Klíčník

  Osobně používám SERVIS24 od ČS a jsem spokojen, je pravdou, že je potřeba řešit poplatky osobním jednáním se spořitelnou. Pokud budu mít možnost sdílet informace i o pojištění v jedné aplikaci uvítám. Co by jste uvítal vy, nebo jaký používáte dle Vás „nepředražený“ účet ?

Odpovědět: AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS
Informace o Vás: