AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS

Elektronické výpisy

zařazují do svého portfolia služeb mnohé společnosti nejen pojišťovny. Dlouhodobé upřednostňování elektronických služeb je nejen projevem ohleduplnosti k životnímu prostředí, ale současně přispívá také ke zvýšení komfortu při komunikaci s klienty.

AXA penzijní společnost

nově umožňuje svým klientům, kteří mají zároveň zřízen účet u České spořitelny, aby své roční výpisy a potvrzení o zaplacených příspěvcích mohli přijímat elektronicky přímo přes internetové bankovnictví České spořitelny SERVIS 24. Elektronické dokumenty lidé díky službě E-faktura ČS dostanou pohodlně a jednoduše přímo do zabezpečeného prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24.

Celá tisková zpráva : Klienti AXA penzijní společnosti, kteří mají zároveň účet u České spořitelny, mohou nyní roční výpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Pavla Ondráčková a poslední změna proběhla 2 roky, 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #3937 Odpovědět
   Vlasta
   Host

   To je velmi užitečné. Kdo má pojištění u AXA a současně účet u předražené České spořitelny?

  • #3938 Odpovědět

   Osobně používám SERVIS24 od ČS a jsem spokojen, je pravdou, že je potřeba řešit poplatky osobním jednáním se spořitelnou. Pokud budu mít možnost sdílet informace i o pojištění v jedné aplikaci uvítám. Co by jste uvítal vy, nebo jaký používáte dle Vás „nepředražený“ účet ?

  • #113375 Odpovědět
   Pavla Ondráčková
   Host

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: AXA penzijní umožní zasílání výpisů skrze SERVIS 24 ČS
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »