WEDOS bonus 500 Kč k pojištění auta

Nejmodernější srovnání povinného ručení nebo havarijního pojištění s bonusem

Ušetříte a nejen to!

Všem zákazníkům WEDOS představujeme skvělou novinku. Nejmodernější způsob sjednání pojištění s okamžitou nabídkou nejlepší ceny.

Letošní rok přinesl našemu webu POJISTENI.cz mnoho novinek, na které jsme patřičně hrdí. Pojištění s nejvýhodnější cenou na trhu a širokou nabídkou od těch největších pojišťoven.
Nebudeme Vás zdržovat a dohadovat se o nejvyšší slevu. Prostě jí dostanete rovnou, proč by ne! Ti kdo už měli možnost vyzkoušet, potvrzují, že domácí pojišťováci, ale i ti televizní, nemají většinou šanci nabídnout výhodněji.

Za zkoušku nic nedáte, tak do toho a vyzkoušejte naši kalkulaci. A pokud naopak chcete dostat ještě něco navíc, tak za sjednané povinné ručení nebo havarijní pojištění, si odnesete 500Kč.

500 Kč bonus - získáš jen u WEDOS

Ihned maximální sleva - bez smlouvání přímo započtena

Srovnání pojišťoven - srovnáváme i TOP pojišťovny

Vyjímečná kalkulačka - není potřeba zadávat telefon ani email - nezávazně

Úprava smlouvy - výpověď stávající smlouvy generuje systém na kliknutí

Akce - sjednej POV i HAV powerbanka navíc pro prvních 10 z vás
S námi ušetříte!
Nezávazné kalkulačky se slevou bez smlouvání
4.8/5

500 Kč pro vás:

Srovnej si ceny pojišťoven - získáš maximální slevy bez smlouvání ihned

Vidíte všude okolo sebe reklamu na pojištění, v TV ve velkém, ale víte, že my umíme často i lepší cenu? Vyzkoušejte si porovnání u POJISTENI.cz nezávazně a řekněte to přátelům. Tento bonus je pro vás, ostatní investují za placenou reklamu v TV, my dáme maximum raději vám.

Je to dobrá motivace pro vás, co myslíte?

Být u WEDOSu se vyplatí!

Sjednáte-li si povinné ručení nebo havarijní pojištění a napište si o 500Kč na pohonné hmoty – tak je to jednoduché kontakt je petistovka@pojisteni.cz

Znění emailu:  

Předmět: „Moje 500“  

text emailu : „Sjednal jsem si a zaplatil pojištění číslo xy, prosím o zaslání 500 Kč na pohonné hmoty na adresu“ : Vaše adresa xy

a pošlete na petistovka@pojisteni.cz

 My vám zašleme CCS kartu přednabitou na 500 Kč poštou, karta je přenosná, můžete ji i darovat komukoli 🙂

Ano, za každé pojištění auta jako zákazník WEDOSu získáte 500 Kč. 

 

Akce platí do 31.12.2023 nebo do odvolání (vyčerpání limitu karet CCS na pohonné hmoty)

Nárok má každý kdo si sjedná povinné ručení na stránkách POJISTENI.cz a má zákaznický účet u společnosti WEDOS Internet. Karta se zasílá po 14ti dnech po zaplacení smlouvy, pokud bude smlouva vypovězena dříve jak za 90 dnů od sjednání, karta bude navrácena odesílateli.

 

 

Nezapomeňte sdílet mezi přátele

Pošlete přátelům tip na další pojištění, třeba cestovko se slevou až 50%, třeba vám poděkují, protože slevy od svého pojišťováka takové zdaleka nedostanou a navíc bonus…

WhatsApp
Email
Provozovatel - www.POJISTENI.cz, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací. Detailní podmínky této akce jsou v interních směrnicích firmy.