Tipovací soutěž o GoPro a dalších 50 cen

Tato soutěž skončila dne 31.3.2019. 

Další tipovačku o zajímavé ceny očekávejte na stránkách POJISTENI.cz během května 2019

Správná odpověď zněla : celkem 747 …9x taška po 80ks, 9x samostatně v tašce, (položeno na plné tašce), 18x volně leží.

Výherci budou kontaktováni dle podmínek soutěže emailem, výhra výhercům bude odeslána do 30.4.2019, pokud bude obdržena odpověď na jakou adresu odeslat.

Dle podmínek soutěže soupiska výherců tipovačky :

Miroslav Klauz – tip 746 (+/-1) z 22.2.2019 8:39:51sportovní kamera GoPro Hero
Lenka Turoňovánapájecí adaptér PowerCube
David Jeřábeknapájecí adaptér PowerCube
Petra Novákovánapájecí adaptér PowerCube
Pavel Schneidernapájecí adaptér PowerCube
Ivana Mukovánapájecí adaptér PowerCube
Hana Ondráčkovášvýcarský kapesní nůž Victorinox
Marta Fučíkovášvýcarský kapesní nůž Victorinox
Katerina Harabisovašvýcarský kapesní nůž Victorinox
Jana Vírovášvýcarský kapesní nůž Victorinox
Jaroslav Bezděkšvýcarský kapesní nůž Victorinox
Jiří Václavíkpolo Triko s logem WEDOS
Lenka Tomšíkovápolo Triko s logem WEDOS
Ondřej Felixpolo Triko s logem WEDOS
Michal Sebíňpolo Triko s logem WEDOS
Jaromír Mlejnskýpolo Triko s logem WEDOS
Marie Šormovápolo Triko s logem WEDOS
Sabina Slouppolo Triko s logem WEDOS
Lukáš Sáňkapolo Triko s logem WEDOS
Lenka Zugarovápolo Triko s logem WEDOS
Kristýna Havelkovápolo Triko s logem WEDOS
Aleš Doleželflash disk 8 GB
Tomáš Hermanflash disk 8 GB
Petr Eichlerflash disk 8 GB
Martin Bezděkflash disk 8 GB
Šárka Javorkováflash disk 8 GB
Martin Hermaflash disk 8 GB
Ondřej Kubartflash disk 8 GB
Irena Sedláčkováflash disk 8 GB
Barbora Smrčkováflash disk 8 GB
Anežka Krejčíflash disk 8 GB
Petr Nohejlslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Zuzana Slavíčkováslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Michal Sodomkaslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Helena Kajtmanovaslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Denis Orolínslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Jitka Lakomáslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Lukáš Vlkslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Emir Dizdarslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Miroslav Chudinaslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Zdeněk Starýslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Petr Vlachslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Lenka Koutnáslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Patrik Šimkoslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Michal Veselýslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Karel Vlkslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Michal Matuchaslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Eva Mikešováslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Jiří Naništaslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)
Jakub Hůlekslevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)

Sjednejte si on-line u nás jakékoliv pojištění s pojistným nejméně 100 Kč, tipněte si odpověď na soutěžní otázku. Soutěž běží od 15.1.2019 do 31.3.2019.

Nejlépe tipující si rozdělí 51 hodnotných cen. Hlavní cenou je sportovní kamera GoPro Hero. Dalšími cenami jsou Powercube, švýcarský nůž Victorinox, trička, flash disky a slevové kupóny.

Jak vyhrát? Stačí nejlépe co nejlépe tipovat odpověď na otázku:

Kolik je na fotografii míčků (včetně naplněných tašek)?
(zvětšíte kliknutím na obrázek)

Kde a jak hlasovat? Sjednejte si on-line pojištění na www.POJISTENI.cz. Po zaplacení obdržíte e-mail s odkazem na tipovací formulář. Tipovat můžete za každou pojistku. Platí pro všechna pojištění (s výjimkou pojištění cizinců) s pojistným 100 Kč a výše. Čím více objednávek, tím větší šance na výhru. Účelové rozdělování pojištění do menších částek nebo rozdělování termínů bude bráno jako porušení pravidel pro získání možnosti tipovat.

Nejlépe tipující výherci získají:

 • 1. místo – sportovní kamera GoPro Hero
 • 2. – 6. místo – napájecí adaptér PowerCube
 • 7. – 11. místo – švýcarský kapesní nůž Victorinox
 • 12. – 21. místo – polo Triko s logem WEDOS
 • 22. – 31. místo – flash disk 8 GB
 • 32. – 51. místo – slevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)

Soutěž probíhá u nových objednávek od 15.1.2019 00:00 do 31.3.2019 23:59. Výhru získají nejlépe tipující. V případě shody tipů rozhoduje čas vložení tipu.

Vybírat můžete z těchto produktů:

Počátek pojištění nemá na účast v soutěži vliv, můžete se tedy pojistit v předstihu. Rozhodující je den objednání a zaplacení.

Výherci budou vyhlášeni do 14 dnů od skončení soutěže a výhra jim bude odeslána do 30.4.2019.


Pravidla spotřebitelských soutěží

Spotřebitelská soutěž o kameru GoPro a dalších 31 cen (leden – březen 2019)

1. Úvodní ustanovení

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh spotřebitelské soutěže (dále jen Soutěž), která je určena zákazníkům Provozovatele.

Hlavní výhry a zároveň podmínky, které musí soutěžící splňovat, jsou uvedeny v těchto pravidlech, která jsou veřejně přístupná na webu pořadatelské firmy. Týká se nákupu výhradně u společnosti provozovatele, www.POJISTENI.cz, a.s.

2. Provozovatel Soutěže

Provozovatelem Soutěže je obchodní společnost www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283.

3. Účastníci Soutěže

Účastníkem Soutěže je každá fyzická nebo právnická osoba, která jako zákazník Provozovatele Soutěže v době trvání Soutěže splní níže uvedené podmínky Soutěže a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu Soutěže) nejlépe odpoví na soutěžní otázku: „Kolik je na fotografii míčků (včetně naplněných tašek)?“. Obrázek je vyobrazen na webu Provozovatele soutěže (výše na této stránce).

Účastníkem pro účely této soutěže se má na mysli osoba, která v termínu konání soutěže uzavře pojistnou smlouvu u společnosti www.POJISTENI.cz, a.s. a v tomto období pojistné zároveň uhradí. Týká se všech produktů nabízených na www.POJISTENI.cz mimo pojištění cizinců. Netýká se pojištění s jednorázovým pojistným nebo ročním pojistným nižším než 100 Kč.

Účastník je ze Soutěže vyloučen v případě, že před vylosováním dojde k předčasnému ukončení pojistné smlouvy (výpovědí, odstoupení, dohodou či jakýmkoliv jiným způsobem).

Za Účastníka se považuje osoba uvedená jako pojistník na pojistné smlouvě. Účastník Soutěže musí mít trvalé bydliště nebo sídlo v České republice.

Ze Soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou ve vztahu k Provozovateli v pracovním či jiném obdobném poměru a příbuzní těchto osob. Případná výhra nebude těmto osobám předána.

4. Termín a místo konání Soutěže

Soutěž probíhá ve dnech od 15.1.2019 od 00:00 do 31.3.2019 23:59. Během této doby Provozovatel přijímá odpovědi na soutěžní otázku.

Zadávání správných odpovědí bude přístupné v zákaznické administraci během konání soutěže. Odkaz na zadávání odpovědí je zasílán na příslušný e-mail zákazníka v evidenci Provozovatele.

Jakékoliv doplnění odpovědi anebo jejich oprava či změna není možná.

5. Výhra

Výhry v této soutěži jsou následující:

 • 1. místo – sportovní kamera GoPro Hero
 • 2. – 6. místo – napájecí adaptér PowerCube
 • 7. – 11. místo – švýcarský kapesní nůž Victorinox
 • 12. – 21. místo – polo Triko s logem WEDOS
 • 22. – 31. místo – flash disk 8 GB
 • 32. – 51. místo – slevový kupón 150 Kč na nákup služeb u společnosti WEDOS (lze použít na všechny služby hostingu, mimo domén)

Uvedené výhry získají výherci do vlastnictví.

6. Výběr výherce a předání výhry

51 výherců bude vybráno z účastníků na základě vyhodnocení nejlepších odpovědí na soutěžní otázku a to z účastníků, kteří v období trvání Soutěže řádně splní všechny podmínky stanovené v těchto pravidlech. V případě rovnosti nebo shody správných odpovědí má přednost ten, kdo zadal správnou odpověď nejdříve.

Vyhodnocení soutěže proběhne do 14 dnů po ukončení tipování.

Oznámení o výhře sdělí Provozovatel výhercům nejpozději do 5 dnů od vyhodnocení telefonicky, SMS zprávou nebo prostřednictvím e-mailové zprávy, podle kontaktních údajů účastníka v registraci.

Výhry budou odeslány nejpozději 30.4.2019.

Odeslání výhry soutěže proběhne zasláním Českou poštou na adresu pojistníka uvedenou v pojistné smlouvě, výhradně jen v České republice a do maximálních nákladů 200,- za doporučenou zásilku, opakované odeslání při nevyzvednutí není možné.

Výherce 1. ceny se zavazuje, že se s GoPro kamerou vyfotí a fotografii pošle pořadateli soutěže za účelem zveřejnění na sociálních sítích, na fotografii nemusí být uvedena přímo osoba výherce, ale osoba, která souhlasí se zveřejněním fotografie.

Výherce může být zveřejněn na webových stránkách Provozovatele a na jeho profilech na sociálních sítích. Provozovatel je oprávněn použít jméno výherce pro marketingové účely související s touto Soutěží. Výherce souhlasí s tím, že jeho fotografie související s předáním ceny může být využita na neomezeně dlouhou dobu pro marketingové účely Provozovatele.

7. Další podmínky, práva a povinnosti

Provozovatel neodpovídá za správnost údajů v registraci účastníka. Nebudou-li údaje uvedené účastníkem v registraci pravdivé, správné či aktuální a/nebo nebude možné doručení z příčin, které nejsou na straně Provozovatele (např. nefunkční nebo plná e-mailová schránka, nevyzvednutí zásilky) a z tohoto důvodu se nepodaří účastníkovi doručit oznámení o výhře nebo výhru, nenese za to Provozovatel odpovědnost. V takovém případě výhra zůstává ve vlastnictví Provozovatele a nebude účastníkovi předána.

Provozovatel Soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla Soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo Soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již vylosované výhry, které budou účastníkům předány podle pravidel platných v době jejich výhry. Změny v Soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele.

Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek Soutěže účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené se Soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.

Provozovatel je oprávněn vyřadit ze Soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude účastníkovi výhra předána. Bude-li již výhra předána a dojde ke zjištění, že účastník nesplnil podmínky pro její přiznání, je Provozovatel oprávněn požadovat po účastníkovi vrácení této výhry.

Účastník se Soutěže může účastnit vícekrát a to za každou objednanou (a uhrazenou) službu. Každý soutěžící může získat pouze 1 výhru. Účelové rozdělování pojistných smluv není přípustné.

Výhra není právně vymahatelná.

Provozovatel neodpovídá za chyby způsobené třetí stranou, které jakkoliv znevýhodní účastníka anebo zabrání kontaktu mezi účastníkem a Provozovatelem.

8. Osobní údaje

Provozovatel Soutěže těmito pravidly informuje účastníky, že osobní údaje v rozsahu jména, příjmení a kontaktních údajů (zj. adresa, telefonní číslo, e-mail) budou spravovány a zpracovány Provozovatelem v elektronické formě pro účely této Soutěže. Účastí v Soutěži je účastníkem dán souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje Provozovateli dobrovolně, bezplatně a na dobu neurčitou.

Účastník souhlasí také s tím, aby v případě výhry některé z cen bylo jeho jméno, příjmení a název obce/města (nikoliv celá adresa) spolu s fotografií z aktu předání výhry, zveřejněny na webových stránkách Provozovatele v rámci vyhlášení a zpřístupnění výsledků Soutěže a to na dobu neurčitou i po skončení Soutěže. Tyto údaje a fotografie mohou být Provozovatelem Soutěže využity k marketingovým a propagačním účelům kdykoliv v budoucnu a to i v tištěné podobě.

Účastník souhlasí s tím, že Provozovatel může shromažďovat a zpracovávat jeho osobní údaje dle Zásad zpracování osobních údajů. Provozovatel čestně prohlašuje, že nakládání s osobními údaji probíhá v souladu s nařízením GDPR. Účastník dále uděluje provozovateli souhlas k užívání osobních údajů v marketingových a propagačních materiálech, seznamech účastníků, finančních výkazech apod.

Účastník má právo na přístup k osobním údajům, které poskytl Provozovateli při registraci, a k jejich opravě, stejně jako další práva stanovená v nařízení GDPR, zejména na blokování, provádění oprav, doplňování nebo likvidaci osobních údajů a případně i na satisfakci, dojde-li při zpracování osobních údajů k rozporu s ochranou soukromí nebo osobního života účastníka. Účastník má rovněž právo svůj souhlas se zpracováním údajů písemně odvolat na adrese sídla Provozovatele, čímž bude vyloučen z další účasti na Soutěži. Jestliže mu již byla přiznána výhra, která mu do doby odvolání souhlasu ještě nebyla doručena nebo předána, ztrácí na ni nárok.

9. Závěrečná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv Soutěž zrušit nebo podmínky této Soutěže upravit. V případě jakýchkoliv změn podmínek nebo zrušení Soutěže budou všichni účastníci vyrozuměni na této stránce. Změny v podmínkách budou zaznamenány tak, aby bylo zřejmé k jaké změně (a případně kdy) došlo.