Soutěž o ceny za 50 000kč

Tipněte si 🐍“připravujeme“ a vyhrajte parádní ceny. 

Soutěž probíhá od 7.2.2022 do 30.6.2022 tipněte si...
Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Vyhrajte za správný tip

Novinka v soutěži – tipovat můžete jen za registraci u POJISTENI.cz! Další tip navíc za nákup pojištění a pro naše věrné klienty máme tip připraven v jejich zákaznickém účtu.

1. cena
iPhone SE

2. – 11. místo – WEDOS WebSite Premium na rok (v hodnotě 2904 kč)

12.-40. místo – kupon na 200kč na služby WEDOS (neplatí na prodloužení, ale není podmíněna výše nákupu)

Jak vyhrát?

1.) Zadejte Váš tip na otázku skrze tipovací odkaz v emailu

Jak získat email na tipování?

A.) Zaregistrujte se na www.pojisteni.cz, ihned dostanete na email odkaz na tipování (nemusíte udělat žádný nákup)

B.) Máte u POJISTENI.cz registraci, pak se přihlásíte a ihned vám automaticky dorazí email s odkazem na možnost tipovat (nemusíte udělat žádný nákup)

C.) Sjednejte si pojištění v období soutěže alespoň za 100 Kč (cestovní, auto, motorka, byt, dům, garáž, chata, pes, kočka, odpovědnost i pro řidiče, úrazovka atd.)  na www.pojisteni.cz

2.) Odpovězte (nejpozději do 30.6.2022 23:59) na soutěžní otázku:

 "Jaká bude ... 🐍připravujeme20212 ?"
VÍCE TIPŮ, VĚTŠÍ ŠANCE NA VÝHRU.

Tyto všechny produkty jsou zařazeny do tipovačky – určitě se bude hodit každému!

Kde a jak hlasovat?

Po registraci, přihlášení  na www.pojisteni.cz či zaplacení objednávky obdržíte e-mail s odkazem na tipovací formulář. Tipovat můžete za každou  službu či pojistku. Tedy čím více objednávek, tím větší šance na výhru.

Soutěž probíhá od 07.2.2022 do 30.6.2022 23:59

Ceny získají nejsprávněji tipující (v případě shody více tipujících vyhrává dříve tipující). Můžete odpovědět na soutěžní otázku nejpozději do 1.7.2022 23:59.

Výhercem této soutěže se stane registrovaný kontakt, nebo pojistník uvedený na pojistné smlouvě u www.POJISTENI.cz.

Výherce bude vyhlášen do 15.8.2022 (nejpozději do 31.12.2022) a výhra mu bude předána nejpozději do 1.10.2022

Nejčastější dotazy:

Šance na výhru je mnohonásobně vyšší než je u běžných soutěží obvyklé. Minulý iPhone 11 Pro ze soutěže 2020 vyhrál jeden z 14800 tipujících, to je opravdu veliká šance! (třeba vyhrát ve sportce je udáváno „zhruba jedna ku čtrnácti milionům“ a to je sázenka za více jak 100 Kč oproti této soutěži, kde se zúčastnit můžete již za 100 Kč). Výhodou naší soutěže je i způsob zapojení se – tipování (kde můžete svou šanci zvýšit díky informovanosti/šikovnosti/znalostem ke konkrétnímu tipu, nejedná se totiž jen o formu „náhody“ při losování, jak bývá často obvyklé u jiných soutěží) 

Ano, můžete.

Tipování za registraci jen za jednu registraci a jeden účet, avšak u objednávek je to možné kolikrát chcete (nakoupíte) 1 objednávka = 1 tip do soutěže. Tedy čím více objednávek, tím větší šance vyhrát.

Tipovat můžete za každé sjednané pojištění nad 100 Kč na POJISTENI.cz a 

Website –  jednoduchý nástroj pro výrobu webových stránek, vhodný i pro úplné začátečníky. Díky šablonám a rychlé automatizaci nastavení již v objednávce domény tak na pár kliknutí může úplný začátečník vytvořit elegantní webové stránky za pár minut. Vyzkoušejte si zdarma Website Free

Detaily přímo na produktové stránce WEDOS Website

Výhrou je roční provoz prémiové placené služby Website Premium/Profi zcela zdarma dle pořadí výhry.

Provozováno ve vlastních datacentrech přímo v ČR – WEDOS Internet 

Výherci minulých soutěží

1. místo – MacBook Apple z roku 2021

 1. místo – iPhone 12 Pro z roku 2020
výherce notebook

2. místo – Notebook HP z roku 2020

 1. místo –  PS5 (náhrada za nedostupný PS5 na přání výherce NB) z roku 2020
výherce iphone
 1. místo –  iPhone 11 Pro z roku 2019
výherce iphone

1. místo –  iPhone 11 Pro z roku 2019/2

výherce notebook

2. místo  – Notebook HP z roku 2019

1. místo – iPhone 12Pro z roku 2021

 1. místo GoPro z roku 2018
 1. místo Škoda Rapid z roku 2015
 1. místo Škoda Rapid z roku 2014
 1. místo – GoPro z roku 2017
 1. místo – GoPro z roku 2016
 1. místo – GoPro z roku 2016/2

Nezapomeňte sdílet 😃

Dej šanci i svým přátelům vyhrát 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Plánujete cestovat ? Aktuálně cestovní pojištění s krytím COVID i tmavě červené země

Pravidla spotřebitelských soutěží

Spotřebitelská soutěž jaro 2022

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh spotřebitelské soutěže (dále jen Soutěž), která je určena zákazníkům Provozovatele.

Výhry a zároveň podmínky, které musí soutěžící splňovat, jsou uvedeny v těchto podmínkách, které jsou veřejně přístupné na webu obou pořadatelských firem. Týká se nákupu u jedné ze společností provozovatelů, a to: skupiny WEDOS internet, a.s. a, www.POJISTENI.cz, a.s.

Provozovatelem Soutěže jsou obchodní společnosti WEDOS Internet, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28115708 a společnost www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283.

Účastníkem Soutěže o hlavní výhru je každá fyzická nebo právnická osoba, která jako zákazník Provozovatele Soutěže v době trvání Soutěže splní (níže uvedené) podmínky Soutěže a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu Soutěže) odpoví na soutěžní otázku: „připravujeme otázku“

Zákazníkem Provozovatele www.POJISTENI.cz, a.s. pro účely této soutěže se má na mysli osoba, která v období od 7.2.2022 do 31.6.2022 23:59 uzavře pojistnou smlouvu u společnosti www.POJISTENI.cz, a.s. za částku vyšší než 100,- Kč a v tomto období pojistné zároveň uhradí, nebo provede registraci do systému POJISTENI.cz

Ze Soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou ve vztahu k Provozovateli v pracovním či jiném obdobném poměru a příbuzní těchto osob. Případná výhra nebude těmto osobám předána.

Účastník Soutěže musí mít trvalé bydliště nebo sídlo v České republice nebo Slovenské republice

Soutěž probíhá ve dnech od  07.2.2022 do 30.6.2022 23:59. Provozovatel přijímá odpovědi na soutěžní otázku skrze e-mail po uskutečnění objednávky s tipovacím odkazem.

Zadávání správných odpovědí bude přístupné skrze e-mail s tipovacím odkazem od 01.2.2022 do 30.6.2022 23:59. Odkaz na zadávání odpovědí je zasílán na příslušný e-mail zákazníka v evidenci Provozovatele.

Jakékoliv doplnění odpovědi anebo jejich oprava či změna není možná.

Výherce bude vyhlášen do 15.8.2022 (nejpozději do 1.10.2022) a výhra mu bude předána nejpozději 31.1.2022. Výherci budou zveřejněni na webu provozovatele a budou kontaktováni e-mailem.

 • 1. místo – mobilní telefon Apple iPhone SE (nebo zboží Apple v hodnotě  do 12000 s DPH)
 • 2. – 11. místo – WEDOS WebSite Premium na rok (v hodnotě 2904 kč)
 • 12. – 40. místo – kupon na 200kč na služby WEDOS (mimo prodloužení)

Výherci budou vybráni z účastníků na základě vyhodnocení nejlepší (nejpřesnější tip) odpovědi na soutěžní otázku a to z účastníků, kteří v období trvání Soutěže řádně splní všechny podmínky stanovené v těchto pravidlech.

V případě rovnosti nebo shody správných odpovědí vyhrává ten, kdo zadal správnou odpověď nejdříve.

Výhercem této soutěže se stane fakturační kontakt na dokladu o platbě u společnosti WEDOS Internet, a.s., případně u www.POJISTENI.cz, a.s. bude výhercem pojistník u pojistné smlouvy.

Oznámení o hlavní výhře sdělí Provozovatel výherci nejpozději do 20 dnů od vyhodnocení prostřednictvím e-mailové zprávy, podle kontaktních údajů účastníka v registraci.

V případě nedostupnosti iPhone SE, nebo vybraného produktu značky Apple u oficiálního distributora v ČR do 12 000 Kč bez DPH, nelze nárokovat finanční vyrovnání. 

Předání výhry proběhne dle dohody výherce a provozovatele skrze doporučenou zásilku. V případě nepřevzetí hlavní výhry Soutěže do 60 dnů od okamžiku vyhlášení vítěze bude určen náhradní výherce, tj. druhý v pořadí, který bude o tomto kroku informován.

Výherci můžou být zveřejněni na webových stránkách Provozovatele. Provozovatel je oprávněn použít jméno výherce pro marketingové účely související s touto Soutěží. Výherce výhry souhlasí s tím, že jeho fotografie související s předáním ceny bude využita na neomezeně dlouhou dobu pro marketingové účely Provozovatele.

Provozovatel neodpovídá za správnost údajů v registraci účastníka. Nebudou-li údaje uvedené účastníkem v registraci pravdivé, správné či aktuální a/nebo nebude možné doručení z příčin, které nejsou na straně Provozovatele (např. nefunkční nebo plná e-mailová schránka, nevyzvednutí zásilky) a z tohoto důvodu se nepodaří účastníkovi doručit oznámení o výhře nebo výhru, nenese za to Provozovatel odpovědnost. V takovém případě výhra zůstává ve vlastnictví Provozovatele a nebude účastníkovi předána.

Provozovatel nehradí žádné další poplatky spojené s přepravou nad rámec doručení Českou poštou. Výherce je na vlastní náklady povinen dodržet všechny zákonné a finanční náležitosti související s použitím dané výhry.

Provozovatel Soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla Soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo Soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již vylosované výhry, které budou účastníkům předány podle pravidel platných v době jejich výhry. Změny v Soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele.

Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek Soutěže účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené se Soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.

Provozovatel je oprávněn vyřadit ze Soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude účastníkovi výhra předána. Bude-li již výhra předána a dojde ke zjištění, že účastník nesplnil podmínky pro její přiznání, je Provozovatel oprávněn požadovat po účastníkovi vrácení této výhry.

Pokud účastník soutěže zruší svou službu v rámci garance vrácení peněz, bude současně i odpověď na soutěžní otázku vyřazena ze Soutěže.

Účastník se Soutěže může účastnit vícekrát a to za každou objednanou (a uhrazenou) službu dle podmínek výše objednávky uvedených výše.

Každý účastník soutěže může získat pouze 1 výhru a to i v případě, že splní podmínky.

Výhra není právně vymahatelná.

Provozovatel neodpovídá za chyby způsobené třetí stranou, které jakkoliv znevýhodní účastníka anebo zabrání kontaktu mezi účastníkem a Provozovatelem.

Provozovatel Soutěže těmito pravidly informuje účastníky, že osobní údaje v rozsahu jména, příjmení a kontaktních údajů (zj. adresa, telefonní číslo, e-mail) budou spravovány a zpracovány Provozovatelem v elektronické formě pro účely této Soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastí v Soutěži je účastníkem dán souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje Provozovateli dobrovolně, bezplatně a na dobu neurčitou.

Účastník souhlasí také s tím, aby v případě výhry některé z cen bylo jeho jméno, příjmení a název obce/města (nikoliv celá adresa) spolu s fotografií z aktu předání výhry, zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (bod 3) v rámci vyhlášení a zpřístupnění výsledků Soutěže a to na dobu neurčitou i po skončení Soutěže. Tyto údaje a fotografie mohou být Provozovatelem Soutěže využity k marketingovým a propagačním účelům kdykoliv v budoucnu a to i v tištěné podobě.

Účastník souhlasí s tím, že Provozovatel může shromažďovat a zpracovávat jeho osobní údaje. Provozovatel čestně prohlašuje, že nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastník dále uděluje provozovateli souhlas k užívání osobních údajů v marketingových a propagačních materiálech, seznamech účastníků, finančních výkazech apod.

Účastník má právo na přístup k osobním údajům, které poskytl Provozovateli při registraci, a k jejich opravě, stejně jako další práva stanovená v § 11, 12 a 21 zákona č. 121/2000 Sb., zejména na blokování, provádění oprav, doplňování nebo likvidaci osobních údajů a případně i na satisfakci, dojde-li při zpracování osobních údajů k rozporu s ochranou soukromí nebo osobního života účastníka. Účastník má rovněž právo svůj souhlas se zpracováním údajů písemně odvolat na adrese sídla Provozovatele, čímž bude vyloučen z další účasti na Soutěži. Jestliže mu již byla přiznána výhra, která mu do doby odvolání souhlasu ještě nebyla doručena nebo předána, ztrácí na ni nárok.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv Soutěž zrušit nebo podmínky této Soutěže upravit. V případě jakýchkoliv změn podmínek nebo zrušení Soutěže budou všichni účastníci vyrozuměni na této stránce. Změny v podmínkách budou zaznamenány tak, aby bylo zřejmé k jaké změně (a případně kdy) došlo.

Provozovatel - www.POJISTENI.cz, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.