Tipovací soutěž o skvělé ceny celkem za 10 000Kč

Tipněte si a vyhrajte parádní ceny. 

Vaše tipy můžete zadávat ještě:
Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Vyhrajte za správný tip

1. cena
Batoh plný dárků v hodnotě 5000 Kč nejen pro fanoušky Apple

2. místo – MagSafe powerbanka pro fanoušky Apple

3. místo – Značková taška PUMA

4. místo – Držák do auta s MagSafe nabíjením

5. místo – Značkový adapter USB-A/C + kupon SUDOKU

Extra výhodné ceny - slevy ihned – potřebujete-li pojištění, jste tu správně

Jak vyhrát?

1.) Zadejte Váš tip na otázku skrze tipovací formulář níže

Sjednejte si pojištění v období soutěže za jakoukoliv částku – určitě se vám bude nějaké hodit

 Kolik bude nejvyšší částka pojištění sjednaného dne 1.4.2024 na webu POJISTENI.cz

Tipnout si může každá osoba, která využije u nás pojištění, platí i na nejlevnější cestovní pojištění, tzn můžete tipovat i s kamarády, rodinou… Žádná losovačka, správný tip a ceny jsou vaše 🙂

VÍCE TIPŮ, VĚTŠÍ ŠANCE NA VÝHRU.

Tipovací formulář

Zadaný email slouží výhradně ke komunikaci ohledně této tipovačky.
Nejoblíbenější je cestovní pojištění, které se pohybuje od 50Kč, až po delší All inclusive dovolenou třeba v USA i za 7 tisíc a více. Běžné povinné ručení je obvykle okolo 3 tisíc, ale v kombinaci s havarijním i běžně okolo 12 tisíc, není však vyjímkou i občas na luxusní auto s pojistkou za více jak 40 tisíc, pojištění odpovědnosti do zaměstnání pro řidiče z povolání je obvyklé okolo 4 tisíc, úrazovka obvykle pro děti za 2 tisíce a dospělý obvykle 3 tisíce. Ptáme se na částku ročního pojistného, často bývají platby měsíční a půlroční. Přejeme Vám dobrý tip...
Platí pro všechny druhy pojištění sjednané na webu POJISTENI.cz, včetně nejlevnějších variant cestovního pojištění.
Pokud nám chcete něco sdělit, napište nám vzkaz zde. Jsme firma z Hluboké nad Vltavou a nabízíme vyjímečný srovnávač pojištění - POJISTENI.cz, bez otravného volání, prostě si vyberete co potřebujete a s maximální slevou bez smlouvání s pojišťovákem si sjednáte, jde to opravdu jednoduše, děkujeme za Vaši přízeň 🙂

Nejčastější dotazy:

Šance na výhru je mnohonásobně vyšší než je u běžných soutěží obvyklé. Minulá soutěž o iPhone 13 Pro vyhrál jeden z 11600 tipujících, to je opravdu veliká šance!

Třeba vyhrát ve sportce je udáváno „zhruba jedna ku čtrnácti milionům“ a to je sázenka za více jak 150 Kč oproti této soutěži, kde se zúčastnit můžete již za 1kč, což je nejlevnější cestovní pojištění třeba na výlet do Německa na nákupy.

 Výhodou naší soutěže je i způsob zapojení se – tipování (kde můžete svou šanci zvýšit díky informovanosti/šikovnosti/znalostem ke konkrétnímu tipu, nejedná se totiž jen o formu „náhody“ při losování, jak bývá často obvyklé u jiných soutěží… 

 

Ano, můžete.

U zaplacených objednávek  1 osoba na pojistce = 1 tip do soutěže. Tedy čím více objednávek, tím větší šance vyhrát.

Příklad, koupíte si povinné ručení od nás a tak pošlete 1 tip, koupíte si cestovní pojištění pro rodinu (3 osoby) pošlete 3 tipy (samostatně, nebo necháte tipnout ty, kteří jsou na cestovku uvedeni, je to jen na vás) 

Tipovat můžete za každé sjednané pojištění za jakoukoliv částku na POJISTENI.cz.

 

Čím více tipů tím větší šance, za každé pojištění můžete zaslat svůj tip. Pozor – spekulace formou sjednávání více pojistek za ceny pod 200Kč za účelem více tipů bude vyřazeno. 

Nezapomeňte sdílet 😃

Dej šanci i svým přátelům vyhrát 🙂 správný tip vyhrává, pokud chcete dárek za doporučení, stačí nám napsat a máme dárky i pro naše tipaře

Facebook
WhatsApp
Email

Výherci minulých soutěží

1. místo – MacBook Apple 

  1. místo – iPhone 12 Pro 
výherce notebook

2. místo – Notebook HP 

  1. místo –  PS5 (náhrada za nedostupný PS5 na přání výherce NB) 
výherce iphone
  1. místo –  iPhone 11 Pro z roku 2019
výherce iphone

1. místo –  iPhone 11 Pro z roku 2019/2

výherce notebook

2. místo  – Notebook HP z roku 2019

1. místo – iPhone 12Pro z roku 2021

  1. místo GoPro z roku 2018
  1. místo Škoda Rapid z roku 2015
  1. místo Škoda Rapid z roku 2014
  1. místo – GoPro z roku 2017
  1. místo – GoPro z roku 2016
  1. místo – GoPro z roku 2016/2

Pravidla spotřebitelských soutěží

Spotřebitelská soutěž 

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh spotřebitelské soutěže (dále jen Soutěž), která je určena zákazníkům Provozovatele.

Výhry a zároveň podmínky, které musí soutěžící splňovat, jsou uvedeny v těchto podmínkách, které jsou veřejně přístupné na webu obou pořadatelských firem. Týká se nákupu u jedné ze společností provozovatelů, a to: skupiny WEDOS internet, a.s. a, www.POJISTENI.cz, a.s.

Provozovatelem Soutěže je obchodní společnost www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283.

Účastníkem Soutěže o hlavní výhru je každá fyzická nebo právnická osoba, která jako zákazník Provozovatele Soutěže v době trvání Soutěže splní (níže uvedené) podmínky Soutěže a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu Soutěže) odpoví na soutěžní otázku

Zákazníkem Provozovatele www.POJISTENI.cz, a.s. pro účely této soutěže se má na mysli osoba, která v období trvání soutěže uzavře pojistnou smlouvu u společnosti www.POJISTENI.cz, a.s. za částku vyšší než 1,- Kč a v tomto období pojistné zároveň uhradí.

Ze Soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou ve vztahu k Provozovateli v pracovním či jiném obdobném poměru a příbuzní těchto osob. Případná výhra nebude těmto osobám předána.

Účastník Soutěže musí mít trvalé bydliště nebo sídlo v České republice nebo Slovenské republice

Soutěž probíhá ve dnech od 27.2.2024 do 31.3.2024 23:59. Provozovatel přijímá odpovědi na soutěžní otázku skrze tipovací formulář na webu.

Jakékoliv doplnění odpovědi anebo jejich oprava či změna není možná.

Výherce bude vyhlášen do 15.4.2024 a výhra mu bude předána nejpozději 15.5.2024. Výherci budou zveřejněni na webu provozovatele a budou kontaktováni e-mailem.

  • Dle popisu výše

Výherci budou vybráni z účastníků na základě vyhodnocení nejlepší (1. cenu získává neblíže zadaný tip a pokud bude více správných tipů, rozdělení proběhne dle času tipu, dřívější tip získává ceny) odpovědi na soutěžní otázku a to z účastníků, kteří v období trvání Soutěže řádně splní všechny podmínky stanovené v těchto pravidlech.

V případě rovnosti nebo shody správných odpovědí vyhrává ten, kdo zadal správnou odpověď nejdříve.

Výhercem této soutěže bude pojistník na smlouvě u www.POJISTENI.cz.

Oznámení o hlavní výhře sdělí Provozovatel výherci nejpozději do 20 dnů od vyhodnocení prostřednictvím e-mailové zprávy.

Předání výhry proběhne dle dohody výherce a provozovatele skrze doporučenou zásilku. V případě nepřevzetí hlavní výhry Soutěže do 60 dnů od okamžiku vyhlášení vítěze bude určen náhradní výherce, tj. druhý v pořadí, který bude o tomto kroku informován.

Výherci můžou být zveřejněni na webových stránkách Provozovatele. Provozovatel je oprávněn použít jméno výherce pro marketingové účely související s touto Soutěží. Výherce výhry souhlasí s tím, že jeho fotografie související s předáním ceny bude využita na neomezeně dlouhou dobu pro marketingové účely Provozovatele.

Provozovatel neodpovídá za správnost údajů v registraci účastníka. Nebudou-li údaje uvedené účastníkem v registraci pravdivé, správné či aktuální a/nebo nebude možné doručení z příčin, které nejsou na straně Provozovatele (např. nefunkční nebo plná e-mailová schránka, nevyzvednutí zásilky) a z tohoto důvodu se nepodaří účastníkovi doručit oznámení o výhře nebo výhru, nenese za to Provozovatel odpovědnost. V takovém případě výhra zůstává ve vlastnictví Provozovatele a nebude účastníkovi předána.

Provozovatel nehradí žádné další poplatky spojené s přepravou nad rámec doručení Českou poštou. Výherce je na vlastní náklady povinen dodržet všechny zákonné a finanční náležitosti související s použitím dané výhry.

Provozovatel Soutěže si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla Soutěže, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo Soutěž zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již vylosované výhry, které budou účastníkům předány podle pravidel platných v době jejich výhry. Změny v Soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele.

Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek Soutěže účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené se Soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.

Provozovatel je oprávněn vyřadit ze Soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude účastníkovi výhra předána. Bude-li již výhra předána a dojde ke zjištění, že účastník nesplnil podmínky pro její přiznání, je Provozovatel oprávněn požadovat po účastníkovi vrácení této výhry.

Pokud účastník soutěže zruší svou službu v rámci garance vrácení peněz, bude současně i odpověď na soutěžní otázku vyřazena ze Soutěže.

Účastník se Soutěže může účastnit vícekrát a to za každou objednanou (a uhrazenou) službu dle podmínek výše objednávky uvedených výše.

Každý účastník soutěže může získat pouze 1 výhru a to i v případě, že splní podmínky.

Výhra není právně vymahatelná.

Provozovatel neodpovídá za chyby způsobené třetí stranou, které jakkoliv znevýhodní účastníka anebo zabrání kontaktu mezi účastníkem a Provozovatelem.

Provozovatel Soutěže těmito pravidly informuje účastníky, že osobní údaje v rozsahu jména, příjmení a kontaktních údajů (zj. adresa, telefonní číslo, e-mail) budou spravovány a zpracovány Provozovatelem v elektronické formě pro účely této Soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastí v Soutěži je účastníkem dán souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů, přičemž tyto údaje poskytuje Provozovateli dobrovolně, bezplatně a na dobu neurčitou.

Účastník souhlasí také s tím, aby v případě výhry některé z cen bylo jeho jméno, příjmení a název obce/města (nikoliv celá adresa) spolu s fotografií z aktu předání výhry, zveřejněny na webových stránkách Provozovatele (bod 3) v rámci vyhlášení a zpřístupnění výsledků Soutěže a to na dobu neurčitou i po skončení Soutěže. Tyto údaje a fotografie mohou být Provozovatelem Soutěže využity k marketingovým a propagačním účelům kdykoliv v budoucnu a to i v tištěné podobě.

Účastník souhlasí s tím, že Provozovatel může shromažďovat a zpracovávat jeho osobní údaje. Provozovatel čestně prohlašuje, že nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastník dále uděluje provozovateli souhlas k užívání osobních údajů v marketingových a propagačních materiálech, seznamech účastníků, finančních výkazech apod.

Účastník má právo na přístup k osobním údajům, které poskytl Provozovateli při registraci, a k jejich opravě, stejně jako další práva stanovená v § 11, 12 a 21 zákona č. 121/2000 Sb., zejména na blokování, provádění oprav, doplňování nebo likvidaci osobních údajů a případně i na satisfakci, dojde-li při zpracování osobních údajů k rozporu s ochranou soukromí nebo osobního života účastníka. Účastník má rovněž právo svůj souhlas se zpracováním údajů písemně odvolat na adrese sídla Provozovatele, čímž bude vyloučen z další účasti na Soutěži. Jestliže mu již byla přiznána výhra, která mu do doby odvolání souhlasu ještě nebyla doručena nebo předána, ztrácí na ni nárok.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv Soutěž zrušit nebo podmínky této Soutěže upravit. V případě jakýchkoliv změn podmínek nebo zrušení Soutěže budou všichni účastníci vyrozuměni na této stránce. Změny v podmínkách budou zaznamenány tak, aby bylo zřejmé k jaké změně (a případně kdy) došlo.

Provozovatel - www.POJISTENI.cz, a.s., si vyhrazuje právo změnit podmínky akce, případně akci kdykoliv ukončit. O změnách nebo ukončení bude informovat na této stránce s příslušným zvýrazněním podstatných informací.