Odpověď na téma: Pokuta pro ZFP od ČNB

#1533
Marta Doležalová
Host

Tak jsem navštívila seminář, musím říci, že to bylo vynikající. Jsem nadšená, nejsem sice odborník přes finanční programy, ale určitě si budu procházet další jednotlivá proškolení, chci získat informace o tom, jak programy, které sama využívám, opravdu fungují. Je skvělé, že je u nás společnost, jako ZFP GROUP, která nabádá lidi, aby si rozumněli svým penězům a finančně se vzdělávali.
Seminář byl ve velmi pěkném prostředí, lektoři, kteří přednášeli byli mladí, informacemi nabušení, příjemní a pozitivně naladění lidé. Jídlo bylo výborné a materiály, které jsem si odnesla se mi taky moc líbí, budu-li chtít o možnosti návštěvy semináře někomu řici, budou se mi určitě pro prezentaci hodit.
Nikdo mě nenutil do uzavírání smluv, jak tady někdo nesmyslně tvrdí! Na základě informací jsem se sama rozhodla, že např. mou životní smlouvu je nutno poupravit, penzijko navýším ze 100 na 300 kč a otevřu si smlouvu stavebního spoření. Vše začnu využívat v kombinaci. Je to úžasné. Můj sponzor mi navíc ukázal možnost investování v dlouhodobém investičním programu Conseq, o tom také uvažuji.
Je skvělé mít přehled o svých penězích. Běžte na seminář! doporučuji! 🙂 přeji krásný den:)