Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění Allianz

Pojišťovna Allianz nabízí i havarijní pojištění. Doporučujeme sjednat k běžnému pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, tj. povinné ručení pro vaše vozidlo. 

Havarijní pojištění rozsahy

Pojišťovna nabízí 3 balíčky :

  • PLUS Balíček pro ty, kdo chtějí své vozidlo pojistit také pro případ neočekávaných přírodních událostí.
  • EXTRA Balíček, který Vás navíc chrání pro případ odcizení vozidla, vandalismu nebo poškození skel.
  • MAX Nejkomplexnější balíček, který navíc obsahuje pojištění vozidla pro případ havárie, kterou sami způsobíte.
Podle zvoleného balíčku uhradí škody vzniklé v důsledku havárie, přírodních událostí (například povodně a záplavy, vichřice, úderu blesku, pádu sněhu), požáru, poškození zvířetem, vandalismu, i krádeže. Právní poradenství i asistenci na telefonu poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Vyberte si ze dvou limitů spoluúčasti – vždy předem víte, kolik platíte.
 
Havarijní pojištění lze sjednat nejen pro auto, ale také pro motocykly, čtyřkolky, nákladní vozy, nebo třeba autobus a traktor.
Pro nové vozidlo si můžete sjednat pojištění GAP, kdy Vám při krádeži nebo úplném zničení vozu doplatíme částku, za kterou jste jej pořídili.
 
Z havarijního pojištění jsou kryty škody, které vzniknou na vašem vozidle. Zatímco z povinného ručení jsou hrazeny škody, které vzniknou osobě třetí, havarijní pojištění se sjednává k vozidlu vlastnímu a představuje tak formu zachování finančních zdrojů, které byste jinak museli, např. v souvislosti s nehodou či odcizením, vynaložit na opravu svého vozidla či nákup nového.
 
 PLUSEXTRAMAX
Povinné ručeníanoanoano
Právní poradenstvíanoanoano
Asistenceanoanoano
Úrazové pojištěníanoanoano
Přírodní událostianoanoano
Požár a výbuchanoanoano
Poškození zvířetemanoanoano
Rozšířená asistenceanoanoano
Krádežneanoano
Sklaneanoano
Vandalismusneanoano
Havárieneneano
Doplatek na nové (GAP)neneano
U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku, žádná fyzická kontrola stavu vozidla.