Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

Pozdrav z cesty do národního parku Krka v Chorvatsku

Pokud plánujete cestu do Chorvatska a rádi navštěvujete nejen přímořské města, navštivte i národní park KRKA. 

Pozdrav z výletu kolegů z WEDOS můžete shlédnout na videu níže. Natočeno DJI mini v dubnu 2022 za dodržení podmínek bezpečnosti letu.

Pokud se rozhodnete park navštívit, připravte si s sebou i 120kun na vstup/jednotlivec. V ceně tiketu je plavba lodí na místo a vstup do parku, který je přímo mezi vodopády.


I pečlivé dodržování zásad při poznávání nemusí znamenat naprostou bezpečnost. Občas se najdou takoví, co buď záměrně a nebo z nedostatku zkušeností některé z pravidel poruší. Úraz pak na sebe nenechá dlouho čekat.

S sebou nezapomeňte přibalit cestovní pojištění a úrazové pojištění (pokud cestujete v Čechách – zde je možnost využít i cestovní pojištění po ČR).

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.