Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

Pozdrav z Galapág

Děkujeme našemu klientovi a jeho rodině za zaslání fotografií přírody z dovolené na Galapágách. Nejsledovanějším zvířetem těchto ostrovů je leguán, mnoho ještěrů můžete vidět na pobřeží.

Cestování výletní lodí je zajímavou alternativou poznávacích zájezdů. Máte pohodlí a komfortní zázemí na lodi, je o vás postaráno dokonale, zastávky vám umožní se podívat na místa, kde často ani není jiná možnost dopravy.  Na menší ostrovy jezdí menší výletní lodě právě z důvodu mělkých vod a komplikovaného kotvení.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.