Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

Cestovní pojištění za stokorunu vám ušetří desetitisíce!

Chystáte se na lyže do Alp?

A víte, kolik vás může stát případné ošetření, nebudete-li mít sjednané cestovní pojištění? Běžné ošetření naražených zad vyjde na cca 200 EUR, zlomená noha už je na tom hůř, budete si muset připlatit a to cca 1000 EUR. Operace otevřené zlomeniny je účtována cca 15.000 EUR a komplikovaný úraz hlavy a páteře může vyjít na 20.000 EUR.

Přitom stačí tak málo a všechny náklady spojené s ošetřením za vás uhradí pojišťovna. A cena cestovního pojištění například pro 4 člennou rodinu na 5 dnů do Itálie stojí 180,-Kč (léčebné výlohy 3.500.000,-Kč) a nebo 295,-Kč (léčebné výlohy 5.000.000,-Kč).

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]Nejrychlejší cesta k Vašemu cestovnímu pojištění[/button]

Sjednání cestovního pojištění vám nezabere víc než 2 minuty. Můžete si vybrat z několika nabídek pojišťoven a odcestovat klidně ještě dnes.

Užijte si lyžování a pokud možno bez úrazu!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.