Články

Zabouchnuté dveře ? Vyřeší pojištění domácnosti

15.9. 2017 Žádné komentáře Pojištění majetku

Nepříjemná situace v podobě zabouchnutých dveří, ucpaného odpadu nebo vytopeného bytu ?

V případě, že máte sjednané pojištění domácnosti a nevíte, jak situaci řešit, obraťte se na asistenční službu vaší pojišťovny. V krizové situaci nejen poradí, jak správně postupovat, ale pomůže i s jejím vyřešením.

Zabouchnuté dveře, rozbitá okna nebo vytopený byt jsou situace, které nechce nikdo zažít. Jsou nepříjemné samy o sobě, o to nepříjemnější je mnohdy řešení jejich následků. Nejlepší volbou je, se obrátit na asistenční službu pojišťovny, u které máte sjednané pojištění domácnosti. Poradí, jak rychle nepříjemnou situaci řešit a jak správně postupovat při nahlášení pojistné události pojišťovně. Poskytne ale i technickou asistenci, zajistí servisní pomoc a postará se o organizaci odklízecích prací. „Asistenční služby nefungují pouze jako rádce po telefonu, ale pomůžou s rychlým a efektivním odstraněním technické závady, zajistí zámečníka, instalatéra, elektrikáře či třeba pokrývače a pomohou i s dopravou. V případě potřeby se ujmou organizace opravných a odklízecích prací, aby se byt nebo domácnost dostala co nejdříve do původního stavu“ dle Slavia pojišťovny

Obracet se na asistenční služby lze nonstop, tedy 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Klienti si však ve stresové situaci často neuvědomí, že mají asistenční služby k dispozici.

Pokud nemáte vlastní pojištění domácnosti, můžete si sjednat přímo online. Nebo jen vyzkoušet nezávaznou kalkulačku a tak zjistit, jaká je aktuální cena pojištění.

 

V online kalkulacích jsou nastaveny maximální slevy a tak nemusíte trávit čas vyjednáváním na pobočkách pojišťoven.