Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

V exotických destinacích se cestovko vyplatí

V exotických zemích přibývá vážných úrazů

Během zimních a jarních měsíců stále více českých turistů míří za sluncem do exotických destinací. Tento trend se výrazně odrazil také ve statistikách plnění za lékařská ošetření v rámci cestovního pojištění. Slavia pojišťovna eviduje mimo jiné i takové případy:

  •  na Srí Lance dostal klient infarkt a musel podstoupit operaci srdce se zavedením bypassu. Výdaje za léčebné výlohy se v tomto případě vyšplhaly přes 300 000 Kč.
  •  v Peru potřeboval klient lékařskou pomoc, protože onemocněl výškovou nemocí. Cena za ošetření se pohybovala kolem 275 000 Kč.
  • dopravní nehoda v Kambodži, při které utrpěl český turista úraz páteře a hlavy. Ošetření pojišťovnu prozatím stálo téměř 400 000 Kč a případ zatím není u konce.
  • v Indonésii, kde si turista po pádu z motorky přivodil komplikovanou zlomeninu ruky. Případ si vyžádal lékařské ošetření v hodnotě cca 300 000 Kč.
  • v Kanadě si cyklista způsobil tříštivou zlomeninu s léčebnými výlohami kolem 200 000 Kč.

 

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]On-line nezávazná kalkulačka cestovního pojištění[/button]

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.