Pojišťovna SquareTrade testuje nový iPhone 6S

Společnost SquareTrade nabízející všemožné pojištění pro chytré telefony a tablety. Nyní přináší testy nového iPhone 6S.

Tentokráte otestovala novinky komplexněji a kromě ohybové zkoušky telefony vystavila také vysokým teplotám, mrazu, vodní lázni i různým pádům na beton. Hodnotila se i jistota úchopu telefonů. Kromě iPhonů 6s takto potrápila i špičkový Samsung Galaxy Note 5.

Odolá iPhone 6S vodě ?

Odolnost smartphonů vůči vodě je užitečná věc. A není přitom nutné, aby se s nimi bylo možné i potápět. Bohatě stačí, když lze telefon bez obav používat v dešti. TechSmartt proti sobě v testu voděodolnosti postavil iPhone 6s Plus a Galaxy S6 edge. Oba přístroje tvůrci videa umístili do misek s vodou, tedy jen několik centimetrů pod hladinu, a ponechali je tam déle než 30 minut. Oba telefony zkouškou prošly, aniž by to na nich zanechalo následky.

celý článek : Bendgate zapomenut, nové iPhony jsou mnohem pevnější. I mírně voděodolné

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »