Pojišťovna SquareTrade testuje nový iPhone 6S

Společnost SquareTrade nabízející všemožné pojištění pro chytré telefony a tablety. Nyní přináší testy nového iPhone 6S.

Tentokráte otestovala novinky komplexněji a kromě ohybové zkoušky telefony vystavila také vysokým teplotám, mrazu, vodní lázni i různým pádům na beton. Hodnotila se i jistota úchopu telefonů. Kromě iPhonů 6s takto potrápila i špičkový Samsung Galaxy Note 5.

Odolá iPhone 6S vodě ?

Odolnost smartphonů vůči vodě je užitečná věc. A není přitom nutné, aby se s nimi bylo možné i potápět. Bohatě stačí, když lze telefon bez obav používat v dešti. TechSmartt proti sobě v testu voděodolnosti postavil iPhone 6s Plus a Galaxy S6 edge. Oba přístroje tvůrci videa umístili do misek s vodou, tedy jen několik centimetrů pod hladinu, a ponechali je tam déle než 30 minut. Oba telefony zkouškou prošly, aniž by to na nich zanechalo následky.

celý článek : Bendgate zapomenut, nové iPhony jsou mnohem pevnější. I mírně voděodolné

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

Aktuality a informace

Jste připraveni na velké mrazy?

Škoda způsobená mrazem Pojištění proti zamrznutí vodovodních trubek je specifický druh pojištění, který pokrývá škody způsobené zamrznutím a následným prasknutím vodovodních trubek ve vaší domácnosti

Celý článek »