Diskuzní fórum / Poradna

Pozor: hypotéky zlevňují

Pojištění.cz Fóra Finanční produkty Hypotéky, půjčky Pozor: hypotéky zlevňují

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jitka a poslední změna proběhla před 4 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4152 Odpověď
  Pojištění.cz
  Pojištění.cz
  Moderátor

  Investice do vlastního bydlení je v této době mimořádně výhodná. Hypotéky jsou nyní na rekordně nízkých úrocích. Z průměrných březnových 2,27% klesá v
  [celý článek: Pozor: hypotéky zlevňují]

 • #28088 Odpověď
  Profilový obrázek
  Marie

  Všechno je to o individuálních podmínkách. Kdo má hodně našetřeno, nebo další nemovitost do zástavy, získá lepší úroky. Kdo tak tak splňuje limit, získá úroky vyšší. V dnešní době není problém dostat se na úrok 1,8%, nebo klidně na 4,1%. Vše je to o podmínkách. Zkuste si zadat různé podmínky v hypoteční kalkulačce a uvidíte, na jaké úroky se dostanete.

  • Tato odpověď byla upravena před 5 měsíců, 4 týdnů uživatelem Petr Šťastný Petr Šťastný.
  • #33554 Odpověď
   Profilový obrázek
   Alena

   Já si myslím, že v dnešní době je to hodně složité se dostat na lepší úrok. My jsme brali hypotéku v roce 2017 s úrokem 1,79% s fixací na 10 let, taky jsme museli mít našetřeno docela dost peněz a to běhaní kolem a hlavně banky chtějí mít vše doložené, takže si nemyslím, že je to tak jednoduché. Ale ano je to i o podmínkách, každá banka má své podmínky a ono záleží i o jakou hypotéku žádáte.

 • #74290 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jitka

  také jsme měli hypotéku na 1,79% s desetiletou fixací a jsme rádi za to, že nám to tak krásnně vyšlo. Ono v dnešní době dosáhnout na hypotéku je poměrně složité, ale zas čím dřív tím líp. Jinak více v článku : https://www.financni-navigator.cz/kdy-zadat-o-hypoteku/ myslím, že stojí za přečtení popřípadě se i přímo zeptat nezávazně a zdarma.

Odpovědět: Pozor: hypotéky zlevňují
Informace o Vás:
test