Diskuzní fórum / Poradna

Partners hypotéka

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  VojtěchHrubý a poslední změna proběhla před 18 hodiny, 31 minut.

 • Autor
  Příspěvky
 • #24514 Odpověď

  František

  Dobrý večer, chtěl bych se zeptat zda-li má někdo zkušenost s touto firmou, konkrétně s nějakým hypotečním poradcem z partners. Vzhledem k tomu co se teď děje a přišly zpřísněné limity od bank tak je vůbec možnost dosáhnout vlastního bydlení? Nepatřím mezi méně bonitní klienty ale jelikož jsem z Prahy tak se obávám, že se do té složky budu muset zařadit i já. Tudíž hledám nějaké východisko, někoho kdo by mi s tím pomohl. Předem díky za vaše zkušenosti a názory.

 • #24628 Odpověď

  Tomáš Kroupa

  Nemám konkretně hypotečního specialistu, ale poradce z partners mám. Dělal nám kdysi finanční plán od kterého jsme se odpíchli a sestavoval mi životní pojistku. Mám v plánu ještě nějaké věci do budoucna. Ale jestli můžu poradit, je to kus od kusu, nejlepší je na doporučení.

  • Odpověď byla upravena před 2 měsíců uživatelem František Sýkora František Sýkora. Důvod: korekce textu
 • #24990 Odpověď

  Petra

  Dobrý den, zrovna zítra mám schůzku s finančním poradcem kvůli hypotéce. Chtěli bychom koupit domeček. Tak jsem zvědavá, co nám řekne. Byli jsme už na dvou bankách a nic moc teda, prý maximálně dva miliony, ale kde máme vzít ten zbytek? Fakt nechápu, kde lidi na ty hypotéky berou. No uvidíme, jestli nám finanční poradce vymyslí něco lepšího.

 • #25124 Odpověď

  Kunc55

  No já když jsem o tom zpřísněný hypoték četl tak jsem se s partnerkou zoufale smáli. Myslím si, že na tu hypotéku nedosáhne už skoro nikdo nebo jak to psali jen „bohatí“ lidi kor třeba v Praze nebo Ostravě. Držím vám palce.

 • #25700 Odpověď

  Kamila.K

  My po schůzce s bankou kde nám nabídla že můžeme mít hypo max na 3,200 tisíc jsem si už také zařídili schůzku s poradcem. Manžel tohle všechno obstarává tak má od kolegy kontakt na jednoho pána z partners a trochu doufám, že nám pomůže. My chceme stavět, ale ceny pozemků i mimo Prahu a pak náklady na stavění? To není realny se do takové částky vejít.

 • #25946 Odpověď

  František

  Děkuji za zprávy. Koukám že je na tom dost lidí podobně jako já i co se týká smyšlení v tomhle směru. Nebudu asi nic lámat přes koleno a prostě nějakého poradce z partners alespoň oslovím abych věděl přesně jak dál postupovat a jestli tu hypotéku teď řešit nebo ne.

 • #26140 Odpověď

  Marty

  Dobrý den, podle mě to je jedna z těch jednodušších cest že si necháte pomoci od někoho zkušenějšího. Já jsem před necelým rokem oslovil partners kvůli bydlení a teď jsem za to rád. Kontaktoval jsem poradce na základě recenzí mých známých. Chvíli to trvalo než to všechno oběhal, ale hypotéku jsem dostal a to je to nejdůležitější.

 • #26466 Odpověď

  patrik

  Marty mohl bych se zeptat jestli jste něco platil? Já hledám také finančního poradce, ale chtěl bych se připravit na jakou sumu mě to vyjde. Partners mě celkově svým konceptem zajímají.

 • #26686 Odpověď

  Marty

  Za finančního poradce co vím já a z mojí zkušenosti se neplatí. Ten má provize z produktu který s vámi uzavře. Já jsem to s mým poradcem z partners měl taky tak.. Žádné peníze jsem mu nedával…

 • #27182 Odpověď

  patrik

  Aha, super tak to jsem nevěděl. Takže když oslovím partners, že bych chtěl nějakého poradce který by si semnou dal nezávaznou schůzku tak je vše zadarmo, chápu to správně. Chtěl bych totiž vědět co mi dokáže nabídnout a podle toho se rozhodnu zda-li půjdu do nějaké spolupráce dál, nebo ne…

 • #27444 Odpověď

  Marty

  Jo jo přesně tak. Tak ono to i docela záleží na tom jaké máte požadavky, někdy podle mě člověk přijde s věcí, které ani tolik nerozumí a pak si myslí že jiná řešení nejsou dobrá. Je to i můj případ. Mě partners konkretně náš člověk docela otevřel oči a hlavně nám pomohl. U mě do budoucna není co řešit.

 • #27844 Odpověď

  VojtěchHrubý

  Máte někdo zkušenosti s investováním přes partners?

Odpovědět: Partners hypotéka
Informace o Vás:
Zrušit
test