Diskuzní fórum / Poradna

Máte nějakou zkušenost?

Pojištění.cz Fóra Finanční produkty Hypotéky, půjčky Máte nějakou zkušenost?

Zvolené téma obsahuje celkem 65 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Leszek Bajer a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4837 odpověď
  Profilový obrázek
  Erik Klusák

  Zdravím,
  Máte prosím někdo zkušenost s Quick Půjčkama? Narazil jsem na ně, když jsem hledal nějaký nebankovní subjekt, který půjčuje. vypadají dobře, ale nevím, zda to není jenom krásné pozlátko a pak se nedoplatím…
  Taky jsem samozřejmě narazil i na jiné firmy, jako je zaplo, ferratum, crediton apod. Takže pokud máte někdo lepší zkušenost s někým jiným, budu rád za tip!
  Díky

 • #4842 odpověď
  Profilový obrázek
  Romana

  Zdravim, Eriku. Quick půjčku neznám. Jen vím, že moje sestra u nich půjčovala, sice ne přiliš velké peníze, ale byla moc sopkojená. Líbil se jí jejich přístup, super malé splátky a taky rychle dostupné peníze.

 • #4843 odpověď
  Profilový obrázek
  Romana

  Jinak já jsem si půjčovala u Providentu a ti mě mile překvapili. Dokonce zaslali po splacení půjčky i dopis, že bylo vše v pořádku uhrazeno. Ale půjčovala jsem si jen jednou a už dávno, tak možná se to taky změnilo. Sestra si půjčuje celkem často a je spokojená právě s tou Quick půjčkou.

 • #4896 odpověď
  Profilový obrázek
  Erik Klusák

  A nevíte, kolik se tak u nich dá půjčit? Potřebuju totiž trochu víc, než nabízí firmy. Koukal jsem se a na zaplo.cz a Ferratum půjčují maximálně 15 000 Kč, což mi určitě stačit nebude…

  • #4953 odpověď
   Profilový obrázek
   Romana

   Můžete si u nich půjčit maximálně 50 000 Kč, což je určo víc, než u klasických firem. A můžete si sám vybrat, kolik budete splácet a jak dlouhou dobu apod.

 • #4972 odpověď
  Profilový obrázek
  Erik Klusák

  Tak to je vpohodě. Tak to mi přesně vyjde. A jak vysoké jsou u nich splátky? nikde na netu jsem totiž nenašel žádnou splátkovou kalkulačku…

 • #5001 odpověď
  Profilový obrázek
  Romana

  No oni totiž nemají pouze jeden produkt. Oni mají buď Qkonto mini, u kterého splácíte 5,99 % nebo Qkonto, kde máte splátku ve výši 10,6 %. Mají tam uvedený příklad Například pro úvěrový rámec 20.000Kč vychází splátka pouhých 1198Kč měsíčně pro Qkonto mini a 2120Kč měsíčně pro Qkonto. Podle toho můžete vycházet. Bude to ale chtít určitě kalkulačku…

  • #9291 odpověď
   Profilový obrázek
   Ondrejec

   Zdravím lidi, všiml jsem si tady, že tu dost probíráte Qkonto. Už jsem se na to kouknul a všemu rozumím. Jen bych chtěl znát váš pohled na to. Co na to vůbec říkáte? Není to zase jen nějaký podvod?

  • #9292 odpověď
   Profilový obrázek
   Romana

   Ne, podvod to určitě žádný není. Už si u nich půjčuji strašně dlouho a nikdy s nimi nebyl žádný problém. Za mě je to to nejlepší, co v dnenším světě můžete mít za půjčku. Všechny ostatní jsou strašně drahé a nevýhodné. Já jsem si to celkem nedávno počítala a tady to fakt vycházelo dlouhodobě nejvýhodněji.

  • #9304 odpověď
   Profilový obrázek
   Miluška

   Taky se přidávám. Podvod to fakt lidi není. To jsou teda větší podvody. Tohle je jedna z mála slušných firem, která půjčuje za dobré podmínky všem, kteří to fakt potřebují. Já za sebe dávám všechny palce hore.

  • #9305 odpověď
   Profilový obrázek
   Roman

   Zdravím, a kolikrát jste si už to qkonto sjednali? Jen by mě to zajímalo, jak vlastně validní je ta vaše reference. Díky

 • #5037 odpověď
  Profilový obrázek
  Lenulka

  A vy už jste si u nich půjčovala? Jste to tady teď popslala, jak kdybyste si to nastudovala z knížky. Neděláte si tady náhodou reklamu??

 • #5135 odpověď
  Profilový obrázek
  Gábinka

  Buďte ráda, že vám někdo poradil a poskytl vám tolik informací. Já jsem za ně třeba ráda, než je hledat na netu.

 • #5171 odpověď
  Profilový obrázek
  Romana

  Už jsem si u nich půjčovala a vím, že tohle jsem taky celkem nedávno hodně řešila a nedokázala jsem se rozhodnout. Pomohl mi tehdy jeden z jejich zaměstnanců, ale k nim musíte jít s čistou hlavou, protože vám můžou naslibovat hory-doly a pak to taková bomba není. Stačí se jim ale kouknout na stránky a tam to taky všechno najdete. Někomu ty stránky ale přijdou zmatené (a oprávněně), tak jsem to tu prostě jen trochu uvedla na pravou míru. 🙂

 • #5246 odpověď
  Profilový obrázek
  Nikol Dominová

  Já hodně slyšela o této online půjčce.. Akorát jsme slyšela dost kladných i záporných názorů.. Známá si půjčila a neměla s tím sebemenší problém, já jsem ale v těhle věcech strašný „posera“..

 • #5247 odpověď
  Profilový obrázek
  Nikol Dominová
 • #5262 odpověď
  Profilový obrázek
  Markétka

  Zdravím vás. Tak trochu jsem se dostala do finanční tísně. Chhtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s Q-kontem? Je to celkem nový produkt, ale myšlenka fungování jako kontokorentu se mi zamlouvá.
  Předem díky za odpověď.

 • #5263 odpověď
  Profilový obrázek
  Pitris

  Q-konto je celkem dobře vychytaná služba. Máte peníze k ruce a platíte jen když zrovna potřebujete peníze. Tedy pokud nepotřebujete nějaký extra velký obnos.

  • #6719 odpověď
   Profilový obrázek
   Marek

   řekněte mi prosím něco více o tom Q-kontu, děkuji

 • #5311 odpověď
  Profilový obrázek
  Ondráš

  Ahoj, já mám s quick půjčkami dobré zkušenosti. Bohužel jsem si musel půjčit, sice malou částku, ale i přesto. Hledal jsem tedy vhodné firmy, které by mi s tímto mohli pomoci, samozřejmě nějaké důvěryhodné. Nemají moc velké podmínky a vše proběhlo v pořádku.

 • #5329 odpověď
  Profilový obrázek
  Lukáš Langer

  Já bych rád poradil, osobně jsem si vzal půjčku před výplatou činila 4500KČ, co mě doopravdy překvapilo byla velká rychlost, bral jsem si ji v 22:00 hodin večer a druhý den v 7:00 byla na účtě. Nikde jsme nemusel prokazovat příjmy, nevolaly do práce nebo tak něco, jen jsem vypsal krátký formulář kolik mám měsíční přijem atd.. Co mě na této půjčce překvapilo bylo to ,že je zdarma pokud ji tedy splatíte včas, můžete si vybrat na jak dlouho si ji vezmete.
  Nyní zde sdílím odkaz doufám ,že to nebude v rozporu s pravidly 😀 http://www.pujcitrychle.com/
  Doufám, že jsem pomohl.
  Ps: Myslím, že mají i FB stránky, ale nejsme si jist, když jsem to hledal na FB cca před měsícem co jsem si půjčoval, bylo to něják Rychlá půjčka, ale nejsem si jist mělo by to jít poznat. Byly tam i recenze od lidí pozitivní.

  • #7801 odpověď
   Profilový obrázek
   Marek

   Pokud potřebuješ rychle penízky a ne třeba uplně šílenou sumu…třeba 15 tisíc, tak quick půjčka je super 🙂

 • #5411 odpověď
  Profilový obrázek
  Mates

  Ahoj, do quick půjčky jsem chtěl jít, ale nakonec jsem přišel o práci a neměl jsem čistý příjem alespoň 12 000 kč, tak z toho sešlo, protože to je jejich podmínka.

 • #5412 odpověď
  Profilový obrázek
  Ondřej Sinotek

  Taky jsem to měl úplně stejně – chtěl jsem si sjednat to Qkonto, abych měl nějaké finanční rezervy a nakonec to nedopadlo. Teď už ale konečně mám více než 12 000 Kč příjem, tak si to chci sjednat do budoucna. 🙂

 • #5416 odpověď
  Profilový obrázek
  Leon

  Finanční rezervy tvořit z půjčky? :-O no tak to jsem ještě nikdy neslyšel 😀 Finanční rezerva se dělá tak, že si šetříš, škudlíš kde se dá a ne že se zadlužíš..dobrý vtípek 😉

 • #5417 odpověď
  Profilový obrázek
  Rutka

  Quick půjčka mi vytrhla minulý rok trn z paty 🙂 dneska už nic nesplácím 🙂

 • #5422 odpověď
  Profilový obrázek
  Ondřej Sinotek

  Tak to jsem to nemyslel – chtěl jsem si vzít Qkonto, které funguje jako kontokorent – když nemáte peníze, zaplatíte z toho a pak to postupně splácíte. Určitě bych si nedělal finanční rezervu z půjčky. Na to jsem ještě dost příčetný!

 • #5425 odpověď
  Profilový obrázek
  Libuška

  A musíte si vždy z toho vybrat celou tu částku, nebo si můžete vzít třeba i jen část těch peněz?

 • #5431 odpověď
  Profilový obrázek
  Romanka

  To je na tom nejlepší. Funguje totiž na podobném principu jako konto korent. Takže splácíte přesně tolik, kolik vyčerpáte.

  • #5543 odpověď
   Profilový obrázek
   Vendula

   No tady v tom je to trochu složitější:
   Řeknete si, že si budete chtít půjčit 50 000 Kč. Ve chvíli ale, když už si budete chtít vybrat ty penízky, zjistíte, že vám bude stačit třeba jen 30 000 Kč. Vyberete si tedy nakonec jen těch 30 000 Kč a splatíte jen to. Zbylých 20 000 Kč necháte ladem. No a pokud byste přece jen těch zbylých 20 000 Kč nakonec potřebovali, můžete si je dovybrat.

  • #5551 odpověď
   Profilový obrázek
   Libuška

   Páni… Tak to ještěže jste napsala… Já jsem si totiž myslela, že si právě půjčím jednu částku a tím to hasne… jako normální půjčka… a ono je to vlastně nakonec jinak. Tak to super! Tak to mi hodně změnilo názor. To do možná do qkonta ještě půjdu. 🙂

  • #5885 odpověď
   Profilový obrázek
   Vendula

   jj určitě běžte! Já jsem si už takhle půjčila několikrát a bezkonkurenčně fakt nejlepší! 🙂 Úroky perfektní a podmínky taky. Já kdybych se měla znovu rozhodovat, tak jdu znovu bez rozmýšlení! 🙂

  • #5993 odpověď
   Profilový obrázek
   Libuška

   Tak já si teda nechám od vás poradit a sjednám si to qkonto. Snad dosáhnu na všechny ty jejich požadavky a snad to bude všechno ok. 🙂 Případně poskytují i nějaké menší půjčky, tak alespoň to když už nic.

 • #8009 odpověď
  Profilový obrázek
  MIlan

  Ahoj lidi, kdo má zkušenosti s quick pujčkami? Ať se mi rposím ozve na milank@seznam.cz Děkuji

 • #8034 odpověď
  Profilový obrázek
  Aleš

  To Milan: S Quick půjčkami mam zkušenost jen s tou službou qkonto. Je to neúčelová půjčka, půjčíte si nějaké peníze a ty pak splácite, ale máte je neustále k dispozici a nemusíte je nějak vyčerpat do určité doby. Můžete je čerpat opakovaně a kdy chcete. Je tam určitě nižší úrok než v bance.

 • #8849 odpověď
  Profilový obrázek
  Mates

  Zdravím, ty quick půjčky jsou nyní jako Qkonto?

  • #9281 odpověď
   Profilový obrázek
   Naty

   Ne, ono to Qkonto je prakticky něco úplně jiného než Quick půjčky. Ale je to furt strašně dobré. Pro mě je to prakticky lepší než ty původní quick půjčky. Však se sami podívejte a uvidíte.

 • #8850 odpověď
  Profilový obrázek
  Landa

  Ahoj Matěji je to dost možné já si půjčoval ještě u té Quick, ale teď na tom jejich webu píšou že to je nějaká lepší verze ještě či co 🙂

  • #9258 odpověď
   Profilový obrázek
   Jaroš

   Udělali si nějaký update jo? 😀 no, s quick půjčkami jsem spokojenej byl, qkonto neznám

  • #9468 odpověď
   Profilový obrázek
   Landa

   No dalo by se to pojmenovat jako update. 😀 Je to prostě jen nová služba. Zezačátku měli prostě Quick půjčky a teď už mají Qkonto a určitě je to krok správným směrem. =)

  • #9477 odpověď
   Profilový obrázek
   Jaroš

   A je tedy qkonto stejné jako quick půjčky? Nebo je to úplně něco jiného?

  • #9483 odpověď
   Profilový obrázek
   Landa

   jj quick půjčky a qkonto by mělo být to jedno a to samé. Teda je to na tom semém webu a nabízí to ta jedna a ta samá společnost, takže podle mě je to to samé… Pokud bychom se ale měli bavit o Qkontu, tak o tom vím a mám s tím zkušenosti. Pokud jsou ale quick půjčky něčím jiným, tak o těch nevím a neznám k nim moc podrobností…

 • #8851 odpověď
  Profilový obrázek
  Mates

  A byl jsi u nich spokojený, všechno bylo v pohodě ? Zvažuji si půjčit.

 • #8852 odpověď
  Profilový obrázek
  Landa

  Všechno v pohodě, půjčil jsem si 17 tisíc a nijak mě nevypekli. Doplatil jsem vše co bylo potřeba a pak jsem o nich neslyšel.

 • #8853 odpověď
  Profilový obrázek
  Mates

  Ok, díky za informace asi do nich půjdu, slyším na ně všude samé pozitivní reference 🙂

 • #9084 odpověď
  Profilový obrázek
  Radek

  Právě jsem doplatil polsendí splátku na quick půjčkách, vše proběhlo tak jak mi slíbili 🙂

 • #9303 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš

  Máme Qkonto u TC Domov a jsme spokojení. Je to celkem vychytaná nabídka kontokorentu a to nám vyhovuje. Je samozřejmé, že vám nepůjčí nějak velký obnos, max do 50tis, ale když člověk potřebuje sedačku nebo pračku tak se to hodí.

 • #9469 odpověď
  Profilový obrázek
  Petr

  A kolik nejvíce si můžete s Qkontem sjednat? budu totiž potřebovat nutně nové auto a ze svého to nedám. Je to hlavně kvůli práci, takže se mi to vrátí, ale potřebuju to rychle pořešit a peníze aktuálně žádné nemám.

 • #9478 odpověď
  Profilový obrázek
  Jarda

  Petře, můžete si u nich sjednat až 100 000,-. Takže na auto by vám to mělo vyjít. Pokud si teda nebudete kupovat audinu za milion. 😀 Jinak ale můžete si sjednat například těch 100 000,-, ale pokud je nakonec nebudete potřebovat, tak je následně nemusíte splácet. Vyberete si třeba 80 000,- a splatíte to, co jste si prostě reálně vybral.

  • #9484 odpověď
   Profilový obrázek
   Petr

   Tak to je v klidu. Ne autí za milion si kupovat fakt nechci. To bych ani pak neuživil. 😀 Ne budu si chtít kupovat nějakou ojetinu a jen mi šlo o to, abych na to měl. Potřeboval bych si půjčit tak 50 000 Kč, takže pokud mi na to v Qkontu půjčí, tak to bude úplně pecka a budu si to auto moct koupit hned a někdo mi ho aspoň nevyfoukne.

 • #9486 odpověď
  Profilový obrázek
  Zdena

  Zdravím, asi s těmi půjčkami máte více zkušeností, tak bych se právě chtěla zeptat. Zmínili jste tady Qkonto na auto. No bychom si to chtěli sjednat na novou ledničku a pračku. Není ale lepší mít to rovnou na splátky v daném obchodě?

  • #9590 odpověď
   Profilový obrázek
   Peťa

   No to zase záleží… Pokud mají v obchodě ledničky a pračky apod. na splátky ale bez navýšení a i když si to přepočítáte, tak skutečně nepřeplatíte, tak je to v pohodě. Pokud byste ale přeplatila, tak to už potom vyjde mnohem lépe to Qkonto. S tím vás to vyjde levněji.

  • #9593 odpověď
   Profilový obrázek
   Zdena

   Aha, tak to dává smysl. To je v pohodě. No ale co kdybych si chtěla koupit třeba něco menšího – kuchyňského robota, mikrovlnku, oblečení…? Na to se taky vyplatí si půjčit, nebo to už se na půjčku vůbec nevyplatí? Jak to je? A je taky to qkonto nejlepší?

  • #9609 odpověď
   Profilový obrázek
   Peťa

   No pak by samozřejmě záleželo, jak drahé by ty věci byly a kolik byste si na to vlastně půjčila. Jako všeobecně se nedoporučuje na takové věci půjčovat si, a to všeobecně. Pokud by to ale bylo pár korun a hned byste to splatila, tak se myslím nic nestane. Ani teda u toho Qkonta. =)

  • #9618 odpověď
   Profilový obrázek
   Zdena

   OK, tak to je v pohodě. To jsem myslela, že by to bylo jen tak na doplnění. Protože jakmile si půjčím na pračku a ledničku, tak už nebudu mít na nic jiného, takže jsem se jen zajímala, zda se teda vyplatí půjčit si i na celkem obyčejné věci… =)

 • #9889 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiřina

  Já mám velmi dobrou zkušenost s Qkontem, půjčovala jsem si jen jednou, takže nemohu přinést srovnání mezi jednotlivými půjčkami. Ale sQkontem to bylo bez problémů nebo nepříjemností, půjčovala jsem si 30000 a splatila jsem to aniž bych se musela nějak více omezovat.

 • #9890 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiřina

  Jo a musím dodat, že tam nebyly žádné skryté doložky nebo zatajované informace. Prostě narovinu půjčujete si tolik a tolik, úrok bude tolik a tolik, měsícčně budete splácet a tolik.

 • #9891 odpověď
  Profilový obrázek
  Petra

  Díky všem za zpětnou vazbu, myslím že do toho půjdu. 🙂

 • #9892 odpověď
  Profilový obrázek
  Karel

  Nikdo tu není viditelně nespokojený 🙂

 • #10040 odpověď
  Profilový obrázek
  Kamil

  A to je ten jejich web? http://www.quickpujcky.cz/

  • #10041 odpověď
   Profilový obrázek
   Marek

   Jojo, mají ho nějaký jiný ale…asi zamakali na úpravě 🙂

 • #10042 odpověď
  Profilový obrázek
  Kamil

  Nevím jak jejich web vypdal předtím, každopádně díky 🙂

 • #10048 odpověď
  Profilový obrázek
  Matej

  Ja mam zatim super zkusenost s ferratum a vyuzivam u nich tu investici p2p. 🙂 pujcku jsem zatim nepotreboval, ale asi bych se obratil taky na ne. https://www.ferratump2p.cz/

 • #10199 odpověď
  Profilový obrázek
  Radovan

  Také mohu doporučit quick půjčky, zachránili mě od nejhoršího, teď to už jenom zplatit a budu mít klid od všeho!

 • #11097 odpověď
  Profilový obrázek
  Ina

  Dobrý den, ale platíte poplatek u Qkonta a to 5% z vyše úvěru. A to bud na ruku nebo převodem na účet. Jestli to spravne chápu. Bez teto jistiny Vam úvěr nevyplatí.

 • #22705 odpověď
  Profilový obrázek
  Marek Macíček

  Dobrý den, s quick půjčkami přímou zkšenost nemám, ale nedávno jsem si půjčil u nebankovní společnosti MdFin a byl jsem velice překvapen osobitým a profesionálním přístupem. Mohu doporučit, možná Vám nabídnou i nějakou velice výhodnou nabídku. 🙂

  • Odpověď byla upravena před 1 rokem, 1 měsícem uživatelem Petr Šťastný Petr Šťastný.
Odpověď na: Máte nějakou zkušenost?
Osobní informace:
test