Akce rádio KROKODÝL

Jako posluchač rádia Krokodýl máte možnost získat nejen zajímavé bonusy, ale i skvělou cenu na online pojištění pro své auto nebo svůj dům, byt, chatu, chalupu, garáž nebo domácnost,  porovnat si můžete nezávazně nabídky pojišťoven v pojištění majetku z pohodlí domova – online

Bonusy s rádiem KROKODÝL

 • každá 10 objednávka (online smlouva v emailu) získává celý balík 24ks drinků WEDOS
 • každá kalkulace i následné pojištění bude automaticky s maximální slevou online partnera Krokodýl (nemovitosti až 40%, povinné ručení navíc až 30% nad bonusy, cestovní až 50%)
 • hlas do soutěže o iPhone 12Pro a dalších 100 cen, každá vaše objednávka nad 100,-Kč (platná smlouva) získá hlas do tipování – bližší info o soutěži

Co tedy udělat pro získání bonusů ?

 • a následně, pokud je pro vás nabídka zajímavá (věříme, že bude) si můžete sjednat pojištění online, automaticky  u objednávky získáte bonus s rádiem KROKODÝL

Tato akce trvá v období 01.11.2020 do 01.12.2020 a bonusy ve formě balíků drinků budou automaticky zaslány na adresu uvedenou ve smlouvě, email. Doručení je zcela zdarma po celé ČR

Nemusíte vyplňovat ani email ani mobil, vše je 100% online, nikdo Vás nebude kontaktovat s žádnou nabídkou po telefonu, v klidu si můžete porovnat nabídky kdykoliv NONSTOP. V případě zájmu je sjednání i platba opět online a platná smlouva Vám dorazí obratem do emailu.

Srovnání více pojišťoven z nabídky ČR + výhodné slevy ihned započteny online

 

 

Bonusy drinky WEDOS :

 

 

 

 

Zajímavé články

 

PROČ MÍT POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI? 

 

JAKÁ POJISTKA KRYJE ÚNIK VODY Z AKVÁRIA? 

 

STROM SPADLÝ NA DŮM 

 

JE VÝHODNÉ SJEDNAT POJIŠTĚNÍ MAJETKU ON-LINE? 

 

ASISTENČNÍ SLUŽBY NONSTOP I S OPRAVÁŘEM 

 

ŽIVELNÉ POHROMY BÝVAJÍ NA JAŘE OBVYKLÉ 

Podmínky akce :

Objednávky skrze odkaz partnera Radia Krokodýl budou seřazeny a každá 10 v pořadí obdrží balík drinků. Nevztahuje se na objednávky, které by dotyčný sjednal jako jedna osoba najednou po sobě jdoucích 10 objednávek. Platí v období uvedeném u doby trvání akce a výhradně příchozí skrze online odkaz Radia Krokodýl. Tyto objednávky budou obeslány emailem s kodem na objednání drinků zdarma, včetně doručení kamkoli v ČR zdarma skrze partnera www.POJISTENI.cz, a.s.

 

Podrobné podmínky akce

 1. Provozovatelem akce je www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283
 2. Tato akce se vztahuje na pojištění sjednaná a zaplacená v době trvání akce – od 1.11. do 1.12.2020 23:59 – na stránkách provozovatele.
 3. Platí pro pojištění s částkou (jednorázové pojistné či první splátka) nejméně 100,- Kč a to pro veškeré nabízené produkty s výjimkou pojištění Kooperativa.
 4. Věcným dárkem je balení 24 ks energetických nápojů značky WEDOS Energy.
 5. Účastník musí objednat/přijít výhradně skrze online odkaz radia Krokodýl. Pokud tak neučiní, nebude dárek zaslán.
 6. Věcný dárek předá Provozovatel účastníkovi formou poukázky, která bude zaslána účastníkovi e-mailem.
 7. Poukázku na věcný dárek zasíláme nejdříve 10 dnů od počátku jednorázového cestovního pojištění nebo nejdříve 25 dní ode dne počátku u ostatních druhů pojištění.
 8. Věcný dárek zasílá na základě objednávky účastníka a uplatnění poukázky partner E-SPORTSHOP.CZ, provozovna RADANSPORT s.r.o., Za Otýlií 10, 370 01 České Budějovice, na adresu, kterou objednávající uvede v objednávce. Platnost poukázky získané k objednávce je 20 dnů od odeslání provozovatelem na email účastníka, pokud nebude poukázka uplatněna, nárok automaticky zaniká.
 9. Věcné dárky doručuje partner pouze na adresy v ČR a osobám starším 16 let.
 10. Účastník se může akce účastnit vícekrát. Za každou 10 objednávku v pořadí může vzniknout nárok na 1 věcný dárek, nesmí však účelově pojištění rozdělovat, či sjednávat na jednu osobu všech 10 objednávek.
 11. Nárok na věcný dárek zaniká, pokud v době před jeho odesláním dojde k předčasnému ukončení pojistné smlouvy (výpovědí, odstoupení, dohodou či jakýmkoliv jiným způsobem).
 12. Dárek není právně vymahatelný a jedná se o reklamní předmět společnosti WEDOS Internet, a.s. / www.POJISTENI.cz, a.s. .
 13. Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek účastníků. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené s touto akcí posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.
 14. Provozovatel je oprávněn vyřadit z nároku na dárek účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání dárku. V takovém případě nebude účastníkovi dárek předán. Bude-li již dárek předán a dojde ke zjištění, že účastník nesplnil podmínky pro jeho přiznání, je Provozovatel oprávněn požadovat po účastníkovi vrácení tohoto dárku.
 15. Provozovatel není odpovědný za plnění třetích osob, kteří se účastní akce díky partnerskému systému. Marketingové neboli reklamní dárky jsou přidělovány Provozovatelem dle podmínek uvedených zde.
 16. Záruční a další podmínky vztahující se k věcným dárkům se řídí podmínkami jejich dodavatelů a obecně závaznými právními předpisy České republiky. Nároky z vad dárků musí adresát uplatňovat výhradně jen u Provozovatele akce. Dále není odpovědný za nedostatky či prodlení při přepravě dárku k oprávněnému příjemci, kterou zajišťuje externí přepravce dle podmínek objednávky u partnera.
 17. Provozovatel si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla této akce, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo ji zcela zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již nárokované dárky, které budou účastníkům předány podle pravidel platných v době jejich získání. Změny jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele.
 18. Provozovatel akce těmito pravidly informuje účastníky, že osobní údaje v rozsahu jména, příjmení a kontaktních údajů (zj. adresa, telefonní číslo, e-mail) budou spravovány a zpracovány Provozovatelem v elektronické formě pro účely této akce a nejsou předávány dále za účelem uplatnění slevového kuponu.
 19. Aktivním potvrzením požadavku na drinky je účastníkem dán souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů, za účelem zaslání poukázky na e-mail, přičemž tyto údaje poskytuje Provozovateli dobrovolně, bezplatně a na dobu neurčitou.

 

test