Články

Povinné ručení od ČPP sjednáte od teď online – ale pouze u nás

4.9. 2020 Žádné komentáře Články, Povinné ručení

Naši nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se pro Vás získat ty nejzajímavější pojistné produkty. A protože si zakládáme na tom, že vše je u nás pouze 100% online (nic nevypisujeme ručně a nepočítáme Vám cenu na kuličkovém počítadle), tak jsme si dali za úkol Vám v on-line podobě přinést nejprodávanější povinné ručení. Jedná se o povinné ručení od ČPP.

Poptávka nás už před lety donutila se zamyslet a jednat

Již několik let trpělivě vyjednáváme podmínky prodeje nejprodávanějšího povinného ručení. S velkými pojišťovnami je to extrémně složité a někdy doslova boj. To, že se nám to nakonec podařilo a dostali jsme produkt ČPP do kompletní on-line podoby, je výsledkem tvrdé práce a jsme na sebe velmi pyšní. Jako jediní na trhu to umíme a Vy jako naši vážení zákazníci máte možnost si vyzkoušet, jak snadno a krásně, ve vší pohodě a pohodlí, si své povinné ručení nyní sjednáte.

Výhody a doporučení

Velmi doporučujeme, abyste nepodceňovali připojištění, jako je např. střet se zvěří (podzim je tu co by dup a za malý peníz můžete mít „hodně muziky“).

Slevy pro každého a ihned

Do konce září navíc nabízíme neuvěřitelnou slevu 28% pro každého, kdo si bude chtít povinné ručení od ČPP sjednat. Tak na co ještě čekáte? Kalkulačka je nezávazná.

 

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku.

Pojištění lze sjednat s okamžitou platností – po provedení on-line platby. Obratem e-mailem obdržíte pojistnou smlouvu a dočasnou zelenou kartu. Kartu si vytisknete a můžete hned vyrazit na silnice. Originál zelené karty s roční platností obdržíte následně poštou přímo od pojišťovny.

Pojištění.cz Fóra Povinné ručení od ČPP sjednáte od teď online – ale pouze u nás

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázekPayday Loans Online a poslední změna proběhla 1 měsícem.
Odpověď na téma: Povinné ručení od ČPP sjednáte od teď online – ale pouze u nás
Informace o uživateli: